SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez nadziejny przepadek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Witam
Dane:
Wiek:18lat
Staż: ponad 2 lata
Waga: 76kg
Biceps:37.5cm
Wzrost:179cm

Trening:

pon: kalta+tric
środa: plecy + bic
piątek: barki + nogi

i brzuch na każdym treningu.

Problem dotyczy wiciskania. Trochę już cwiczę a wyciskam max 90kg na ławce . Wszystki programy a'la 10.25% siły więcej na ławce nei działają na mnei tak wspaniale dją mi 20-30% zamierzonych rezultaów przy jednoczesnym zaniedbaniu innych parti. Próbowalem że treningu co znalazłem na forum 6 tygodni 10kg więcej dało mi to 3kg więcej. Wydaje mi sieże poprawnie wydokuję zalecenia. Diete stosuję i staram sie jak mogę.

Prykładowy trening kaltki to :

Wyciskanie Sztangi Płaska:
1x 10
1x 8
1x 5
1x 2

rozpiętki itp. barki i inne to standart po 8-12 pow.

Amen help meee!!!!!


______________________
"U mnie zawsze dumnie"
.::Fotki::. https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121518 

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Trening który podałem robie już 2 tygodnie bo nie mam innego pomysłu.
Może ktoś.................

______________________
"U mnie zawsze dumnie"
.::Fotki::. https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121518 

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1820 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37250
Mam ten sam problem klatka nie idzie a jak zaczynie to bardzooooo wolno! Może taka genetyka !



-------------------------------------------
SiŁoWnIa To MóJ DrUgI DoM
----> http://www.pajacyk.pl/ <----

Najlepszą obroną jest...Atak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz sobie ******lnoc jakos odzywe np. kreatyne bo zapewnie nie bierzesz i na pewno pomoze. Moj kumplema 47 cm w lapce i tylko 140 wyciska, a znam takich co mają 45 cm i 150 kg seryjki walą.

-----------------------------
***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3243
Witam, z doświadczenia poradze zrobić małą przerwę w treningach bo być może jesteś przetrenowany, spróbuj innej techniki wykonywania ćwiczeń, kreatynka byłaby dobrym rozwiązaniem aha i niezapomnij wzmocnić tricepsa:). Genetyka przy blokadzie na 90kg nie ma raczej większego znaczenia;) DUŻO WYPOCZYWAJ I TROCHE WIARY W SIEBIE BEDZIE DOBRZE:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Tez mam podopbny stac i wiek i na lawce tez 90 peka ale mnie to wystarcza Zrob jakas regeneracje i pozniej typowy trening silowy na klate, pozatym dieta i jak masz kase to suplementacja

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
U każdego zdarzaja sie takie zastoje, ja obecnie zatrzymałem się na 83 kg :( .A może ćwiczenie wyciskania na klate raz w tygodniu nie wystarcza, ja bym na twoim miejscu zaczął ćwiczyć klate 2X/tyd., np dodatkowo zrób sobie to ćwiczenie w piątek-powinno dać ci to lepsze efekty.

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Nie 2 rzy na tydizeń wystarca(tak czuję).
Suple??? Włąsnie skończylem kreatne 500g ale na lawce za wiele nei bójneło.
Bralem mass,proteinki i wcześniej 3 keatyny megabola 250g coś tam zawsze lepiej ale..... wląsnei chyba przerwe cwiczenai na miecha i poćwiczę sobie domowym sposobem aby mięsnie odzwyczajć od sztangi tricepsy i barki już wielko krotnei zmacnialem czuję że 90kg to dal mnei dużo wiem że musialem w to włożyć dużo pracy a tylko mnie to w****ia jak gostek cwiczy 6 miechów i to co ja bierze na ostanią serie na 2-3pow. a o diecie czy treningu nei ma większego pojęcia

______________________
"U mnie zawsze dumnie"
.::Fotki::. https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121518 

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Kazdy jest inny i kazdy ma inaczej w glowie poukladane

Enzo

Enzo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanko !!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Trening na szyje!

WHEY premium