SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez Stojaków :D

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6691
Siemka Nie wiedziałem w jakim dziale założyć ten temat .Założyłem tu nie wiem czy dobrze ale może przejde do rzeczy mam mały problem Mianowice mam ławke ale bez stojaków wiece taka jak do brzuszków tylko ze mam jeszcze regulacje ze moge na prosto No i wiec na kalte biore 55 kg na serie i wiem ze nie wyobrażacie sobie tego jak ja robie np: klatke na prosto naprawde ciezko bez stojaków ale słyszałem że to jest podstawowe ćwiczenie na klate wogóle to jeszcze jade na mase czyli wiecej obiążenia a mnie powtórzeń teraz pytanie czy aby zbudowac masywna klate musi byc to cwiczenie czy bez tego tez mozna zrobic spora klate :D Chyba ze macie pomysł jak zrobic sobie stojaki ?? Od razu mowie ze nie kupie bo beda zajmowały tyle miejsca ze hej 50 na 70 cm :D wiec pól pokoju same stojaki xD Z góry dzieki za odp Pzdr

No pain, no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST i na plaże ;]

Następny temat

HST - brak możliwośći regularnej zmiany obciążenia

WHEY premium