SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez Senność

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Witam Mam Taki Problem ze gdzieś od ponad 6miesiecy śpie po 3-4 godziny po czym gdy sie budze czuje sie wyspany, po kilku godzinach gdy ide do szkoły lub gdzies czuje sie osłabiony, chce mi sie spac, zamula mnie (jest to wywołane po conajmniej 5godzinach od obudzenia).
Prosze o pomoc co moge zrobic aby normalnie sie wysypiac, Z Góry Dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Brałem i nic mnie nie bolało. Pierwszy raz jak weźmiesz powinna fajnie zadziałać. Później zero. Dlatego warto szukać przyczyn a nie doraźnie się wspomagać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Poczytaj n/t higieny snu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Ale śpisz tylko 4 h bo nie masz czasu się wyspać czy po prostu zegar biologiczny cię budzi po 4 h snu?
Przede wszystkim musisz zacząć spać min.6-8h bo ten tryb który teraz masz cię wykończy...
Za mało informacji napisałeś ale...
- Zmęcz się fizycznie najlepiej rano to zapewni głębszy sen wieczorem...
- Jeżeli pijesz kawę to przestań
- Suplementacja ZMA i Melatoniną powinny pomóc.

Jak pomogłem częstuj sogiem

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
czytałem juz dawno to ale nic nie pomogło .. gdy byłem u lekarza rodzinnego powiedział ze nie moze mi zapisac tabletek na spanie bo jestem za młody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Mam pełno czasu na sen poprostu sam sie budze w nocy i nie moge dalej zasnac bo jestem wyspany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Kawe pije od jakiegos miesiaca tylko rano poniewaz bezniej nie mógł bym normalnie funkcjonowac bo tak małym snie... w ciagu dnia mecze sie dosc sporo tzn biegam + dotego siłownia jakies spacery (ale nie przesadnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
A może to depresja? Masz jakieś objawy depresyjne? Czy tylko bezsenność?
Spróbuj ZMA(apteczne wychodzi tanio więc dużo nie stracisz) zawsze miałem po nim głęboki sen.

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Nie mam objawów depresyjnych jest to tylko bezsennosc i czy to ZMA moze stosowac osoba od 18lat czy jest na recepte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
może w każdym wieku... https://www.sfd.pl/ZMA_apteczne-t321200.html tu masz napisane co wchodzi w skład ZMA zincas forte jest na receptę ale kupowałem z 20 razy i może 1 mnie o nią poprosili bo to zwykły cynk... ale pamiętaj żeby robić przerwy przynajmniej co miesiąc bo cynk blokuje wchłanianie miedzi ;)

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1512
z melatonina uwazaj, bo to jest hormon
brak snu jest objawem, nie przyczyna choroby.
zrob EEG

Zmieniony przez - DrHannibal w dniu 2011-04-03 18:47:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2332
nie polecam melatoniny, skutki uboczne są takie, że na drugi dzień boli Cię głowa i nie możesz się na niczym skupić. Brałem i miewałem uderzenia gorąca.

`I believe a can fly

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy Rzocięta noga do ilu dni?

Następny temat

Powazne skrecenie kostki.

WHEY premium