SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beta-Alanina jak długo stosować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Witam przeszukałem chyba wszystkie tematy na temat Beta-Alaniny i nie znalazłem odpowiedzi. Wszędzie wynikało że najlepiej stosować ten suplement minimum 3 miesiące aby były efekty. A jak można najdłużej aby ciągle były efekty? Czy jest sens stosować non-stop? Czy może po 3 miesiącach przerwa a jeśli tak to jak długa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z pół roku można brać, więcej to nie wiem czy jest sens, ja podchodzę do tego w ten sposób że od wszystkiego należy jakieś przerwy robić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ja chyba pol roku j/w zarlem najbardziej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
To jest chyba optymalny czas stosowania BA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
poziom BA utrzymuje się jeszcze kilka tygodni po zaprzestaniu suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Czyli wynika z tego że nikt tak dokładnie nie wie. Ja jem od 5 miesięcy i właśnie nie wiem czy jeść dalej, zrobić przerwę a jeśli tak to jak długo. Jak poszukałem tu na forum to znalazłem tylko że przez 16 tygodni stężenie stale rośnie ale dalej to nie wiadomo.Chyba nie było dłuższych badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ale czego nikt dokładnie nie wie? Jak długo można stosować - nie, nikt tego nie badał, podobnie jak nikt nie badał tego jak długo można stosować BCAA czy cytrulinę.

Beta alanina nadaje się tak do cyklicznej jak i do stałej suplementacji, przy czym w przypadku długotrwałego stosowania - od czasu do czasu warto zrobić sobie przerwę (np. zbiegającą się okresem lżejszych treningów).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Jeśli chodzi o BCAA to biorę nie przerwalnie od roku przed treningiem. Więc z tego co mówisz beta-alanine też można ewentualnie z małą przerwą.

Zmieniony przez - soc w dniu 2012-12-07 09:24:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Moim zdaniem tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
ok, tak właśnie zrobię. Dzięki za odpowiedź

Zmieniony przez - soc w dniu 2012-12-07 13:44:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS MIKOŁAJKOWY OLIMP 2012! PULA NAGRÓD 5000 EURO!

Następny temat

Szybkie Pytanie Kreatyna mono .

WHEY premium