SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beta-Alanina, suplement rewolucyjny? - artykuł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Fajny suplement przy siłowni i SW, w moim przypadku usunęło pompę co jak dla mnie jest na +, wytrzymałość lekko na razie ale zakochałem się w tym mrowieniu !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762
Czy proponowane przez activlab 4,5 krety na 4,5 beta alaniny - czy taki cykl w DT przed treningiem i DNT rano bedzie odpowiedni - cel masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10832
Ja mam pytanie dotyczące tego kłucia: gdzie ono ma się pojawiać?Bo ja teraz jadę na jabłczanie krety + beta alanina 4 g dziennie i mam lekkie kłucie w okolicach nerek to może być coś szkodliwego?

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7182
Ja nie mam uczucia kucia na razie , po jakim czasie czuć pierwsze efekty stosowania BA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
też żadnego kłucia nie odczuwam,
nie wiem czy to przez zjedzenie banana [węglowodany], wzięcie no booster'a przed treningiem, wypiciu z rana protein - trening trochę później, czy wypiciu po treningu bulk'a?
to powinno działać lepiej, po węglach

na razie biorę 30minut przed siłowym, czy brać jeszcze bezpośrednio po treningu ?
moja dawka to 4g, czytałem, że większa dawka czy mniejsza nie podnosi karnozyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Łyknij kiedyś w DNT na czczo :D To poczujesz mrowienie. Ja czuje je już trochę słabo bo dużo przedtreningówek z BA jadłem i już tak nie działa. Jak na razie ciągne cykl niecałe 2tyg zobaczę jak będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
ok, łyknę na czczo :)
a gdzie te mrowienie powinno się pojawić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wszędzie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Wszędzie akurat nie. To zależy od indywidualnej budowy. Na gałęzi nie poczujesz przecież:D. Generalnie tam gdzie są "Twoje" najbardziej unerwione miejsca. A co do czucia czy nie czucia. Weź na pusty żołądek 3 g to będzie mrowienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
widzę górnicy odkopali nowy temat po 5latach

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Kreatyna

Następny temat

NAJLEPSZE SUPLE NA RYNKU !!

WHEY premium