SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bernard Hopkins vs Chad Dawson

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7012

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


http://www.bokser.org/content/2011/06/13/164118/index.jsp


Jestem w szoku... Hopkins jest niesamowity i po raz kolejny podnosi sobie poprzeczkę, biorąc walkę z Dawsonem po raz kolejny pokazał że jest największym kozakiem. Już wcześniej pisałem ,że nigdy chyba już nie zwątpię w Kata, nawet gdyby wychodził do Klitschków byłbym za nim i tak będzie tym razem. Spodziewam się wygranej Berniego ale po na prawdę zaciętym pojedynku. Dawson będzie niebezpieczny gdyż swoim stylem może napsuć sporo krwi Hopkowi, czyli walką na dystans... Ale wierzę w to ,że Bernard pokaże po raz kolejny swój kunszt bokserski i po raz kolejny zaszokuje świat! Stawiam już teraz na zwycięstwo KATA na punkty!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
W walce Hopkins - Pascal stawiałem na wygraną tego pierwszego, ale tym razem sądzę, że Dawson zostanie nowym mistrzem świata. Tu już nawet nie chodzi o wiek Bernarda, bo dobrze wiemy w jakiej jest formie, ale Chad ma strasznie długi lewy, do tego jest szybki i silny fizycznie.
Mój typ: Dawson na punkty


Zmieniony przez - Tygrysekkk w dniu 2011-06-14 13:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Czapki z głów dla Hopa za osiągnięcia, niemniej niezmiennie trzymam się tego,iż Dawson rozjedzie Bernarda. To nie chaotyczny Pascal i wydaje się być na niego dobrą opcją stylowo.

w mojej ocenie pkt dla Chada.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Dawson na punkty...

Stewart zmodyfikował styl Dawsona...Poza tym B-Hop nie lubi dystansujących bokserów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Niestety, Dawson na punkty. Nawet w swoim Prime Hop nie miałby łatwo (aczkolwiek poradziłby sobie). Szacun dla Hopa, ale styl Dawsona mu nie leży

Ej, ale podobno w kontrakcie z Pascalem, Dawson ma zapisany rewanż. Dawson wygra z Hopem, potem przegra rewanż z Pascalem a Pascal zawalczy znowu z Hopem i Hop znowu będzie mistrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
I dzięki takiemu obrotowi spraw Hopkins ponownie zostanie mistrzem w wieku 50 lat i poprawi swój rekord.

A tak poważnie to zdaje sobie doskonale sprawę ,że Kata czeka arcy trudna walka ale... No właśnie ale z Bernardem nigdy nic nie wiadomo...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Dawson ostatnio słabo się prezentuje. Daje dobre, ale dość nudne pojedynki. Popełnił błąd z Pascalem i przegrał, czego nie zrobił Kat. Ostatni pojedynek z Diaconu też nie był zaskakujący. Być może nie otrząsną się jeszcze po pierwszej porażce za zawodowych ringach. Moim zdaniem Kat go zniszczy. Będą noukdowny, ale pojedynek skończy się na punkty z przewagą Hopkinsa.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
15 października na terenie Stanów Zjednoczonych dojdzie do pojedynku pomiędzy mistrzem świata WBC wagi półciężkiej Bernardem Hopkinsem (52-5-2, 32 KO) oraz Chadem Dawsonem (30-1, 17 KO). Walka będzie w USA transmitowana w systemie Pay-Per-View.

Hopkins w maju został najstarszym w historii boksu pięściarzem, któremu udało się wywalczyć mistrzowski tytuł. Dawson będzie próbował odzyskał pas utracony blisko rok temu w pojedynku z Jeanem Pascalem.

źródło: ringpolska.pl

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
dałem na Bernarda na PKT. Mam do niego sentyment i chcę, żeby wygrał.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531




Go go go Siwobrody!

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Nauczyciel i uczeń

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Charytatywny turniej piłki nożnej "Pomóżmy Markowi" ! 26 czerwca w Krakowie!

Następny temat

System F3 CINEMA NIGHT Warszawa 17 czerwca 2011

WHEY premium