SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bemowo - gdzie trenować?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Lady M z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 595
Witam.
Gdzie na Bemowie mogę znaleźć jakiś klub sportów walki? Chodzi mi o kickboxing, boks lub muay thai. Dobrze byłoby gdyby trening nie kosztowały fortuny, polećcie coś sensownego.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1541
Nie mieszkam w Warszawie ale najlepszy klub to chyba Palestra Warszawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Klub rzeczywiście wydaje się dobry, ale chciałbym żeby ktoś jeszcze coś zaproponował. Będę studiował na WAT-cie i odległość się dla mnie liczy. Dobrze by było gdyby klub był na Bemowie jak najbliżej uczelni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Odświeżam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8346
Blisko będziesz miał do:
http://www.bushido-centrum.pl/grafik-zajec/ - jest KB i karate - najbliżej z WATu, jakieś 3-4 przystanki albo spacerek
http://kime.pl/index.php/szkola-walk - karate, MMA (zawsze to jakaś stójka jest) - trochę dalej, przy Ratuszu Bemowo (róg Górczewskiej/Powstańców Śląskich)

Trochę dalej:
http://bellator.pl/plan-zajec/ - prosty dojazd Górczewską - byłem na boksie, jak dla początkującego super warunki, bo trener ma czas dla każdego (sala niewielka, ale trenowało 6 osób - dla mnie git)
http://www.palestra.waw.pl/Treningi/Godziny_Treningow - dla Ciebie to będzie najdłuższy dojazd. Możliwe że są tu najlepsi trenerzy, ale na tych zajęciach na których byłem, trenowało prawie 30 osób. Siłą rzeczy trener nie miał czasu poprawiać mnie tyle ile trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki Kuba 81, właśnie o takie odpowiedzi mi chodzi. Bardzo mi pomogłeś, teraz już na pewno znajdę coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to piszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14221
Na Bemowie jest modliszka - przejdź i zobacz czy Ci się nie spodoba.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Personalne treningi sportów walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
Niedaleko jest też Fitness & Fight Club www.rickard.pl. To jest w dużej hali sportowej na Kole, też w miarę niedaleko od WAT i z tego, co słyszałam, jest bardzo dobry trener kick-boxingu, z dużym doświadczeniem. Poza tym na samym WAT na pewno też będą zajęcia ze sportów walki, może uda Ci się chodzić za darmo i przy przy okazji zaliczyć wf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 251
Panowie mam pytanie odnośnie klubu Bellator. Trenuje ktoś w tym klubie? Warto się tam wybrać? Widzę, że kadra trenerska bardzo dobra, ale chodzi mi bardziej o atmosferę i podejście ludzi tam trenujących. Pozdro i z góry dzięki za wszystkie informacje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa Sól Lubuskie

Następny temat

KRAV MAGA CZĘSTOCHOWA / MYSZKÓW

Masa