SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator i RIZIN planują wspólne gale Bellator 237: Fedor vs. Rampage i RIZIN 20

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3038 Napisanych postów 18368 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315019

Michael Chandler Instagram

Michael Chandler zapowiada brutalne rozprawienie się z Sidney’em Outlaw na gali Bellator 237

Po dziesięciu latach kariery w MMA, Michael Chandler, były mistrz wagi lekkiej Bellatora, jest nadal tak samo podekscytowany rywalizacją, jak nigdy dotąd.

Chandler traktuje każdy dzień jako kolejną okazję do tego, by stać się lepszym w tym, co kocha robić, a tym samym w pełni ogarniać styl życia zawodnika. Ma też plany, by robić to przez co najmniej kolejne pięć lat.

Michael Chandler
„To naprawdę zleciało jak jeden dzień, jedna walka, jeden obóz treningowy, jeden rok. Miałem swoją pierwszą walkę w sierpniu 2009 i od tamtej pory nie oglądałem się za siebie.

Jeśli powiedziałbyś mi kiedyś, że będę w tym tak długo jak teraz, 10 lat, z zamiarem rywalizacji do 15 lat, zaskoczyłoby mnie to. To było niesamowite. Kocham to, co robię.”


Dla Michaela Chandlera, inspiracja do dalszego działania to po prostu kolejna szansa.

Michael Chandler
„Gdybym mógł to robić do 60 roku życia, zrobiłbym to. To jest wspaniałe życie. Wszystko co robię, to trening, wszystko co robię, to ćwiczę i przedłużam swoje życie przez trening, które wykonuję, rzeczy, które muszę robić jako zawodowy sportowiec.

Walczyłem w Madison Square Garden, rozgrzewałem się w tej samej szatni co Mike Tyson, Muhammad Ali i Evander Holyfield, a teraz jadę do Saitama Super Arena walczyć przed 45,000 ludźmi, gdzie walczył Fedor – i będzie walczył ponownie – i bracia Nogueira.”


28 grudnia w Saitamie w Japonii, Michael Chandler (19-5) będzie próbował zakończyć 2019 rok w pięknym stylu mierząc się w co-main evencie w wadze lekkiej z Sidney’em Outlaw (14-3) na gali Bellator 237. W walce wieczoru w pojedynku wagi ciężkiej zmierzą się dwaj weterani i legendy MMA Fedor Emelianenko i Quinton „Rampage” Jackson.

Oto, co Michael Chandler ma do powiedzenia o swojej nadchodzącej walce z Sidney’em Outlaw:

Michael Chandler
„To twardziel. Jest dużym zapaśnikiem. Będzie atakował próbując mnie sprowadzić do parteru, aby tam przejąć kontrolę.

Muszę być szybki, kiedy będzie tego wymagała sytuacja. Muszę być silny, kiedy będzie to konieczne. Plan walki jest bardzo prosty i bardzo dokładny. Będę dokładnie tym, kim jestem od pierwszego dnia i wcisnę gaz nie odwracając się za siebie; postaram się użyć swoich rąk w tak brutalny sposób, jak to tylko możliwe, przez tyle minut, ile potrzeba, by go skończyć.”


W 2020 roku, Chandler chce nadal nie tylko budować swoją spuściznę w klatce, ale także poza nią.

Michael Chandler
„Dla mnie jest to jedyna taka walka. Chcę zbudować markę, która zainspiruje jak najwięcej ludzi. Chcę zrobić wielką sensację na japońskim rynku i w ten sposób zobaczyć, kto będzie moim kolejnym rywalem i gdzie odbędzie się następna walka oraz w którym kierunku pójdziemy.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3038 Napisanych postów 18368 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315019


Odliczanie do Bellator 237: Emelianenko vs. Rampage

Przed nami pojedynek w wadze ciężkiej między dwoma weteranami MMA oraz weteranami dawnej organizacji PRIDE FC – Fedorem Emelianenko i Quintonem Jacksonem. To walka o której mówiło się przez dwie dekady, ale dopiero teraz do niej dojdzie na gali Bellator 237 w Japonii.

Były mistrz wagi ciężkiej PRIDE FC Fedor Emelianenko zmierzy się w walce z Quintonem „Rampage” Jacksonem, byłym mistrzem wagi półciężkiej UFC, w walce wieczoru gali Bellator 237, która odbędzie się 29 grudnia w Saitama Super Arenie w Japonii.

Dla Bellatora będzie to debiut organizacyjny w Japonii przy współpracy z japońską organizacją RIZIN, która z kolei organizuje swoją galę sylwestrową RIZIN 20 również w Saitamie.

W związku ze zbliżającą się galą Bellator 237, organizacja opublikowała materiał video promujący pojedynek Fedora Emelianenko (38-6 MMA, 2-2 BMMA) i Quintona Jacksona (38-13 MMA, 5-2 BMMA), przygotowujących się do walki....
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3038 Napisanych postów 18368 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315019

Bellator

Bellator 237: Fedor vs. Rampage – wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą Bellator 237, która odbędzie się w Saitama Super Arena w Saitamie w Japonii. Walką wieczoru będzie pojedynek w wadze ciężkiej między Fedorem Emelianenko a Quintonem Jacksonem.

Walka wieczoru (Paramount, DAZN godzina 4:00)
265 lbs.: Fedor Emelianenko (240.5) vs. Quinton “Rampage” Jackson (265)

Co-main event
155 lbs.: Michael Chandler (160.7) vs. Sidney Outlaw (160.9)


170 lbs.: Michael “Venom” Page (172) vs. Shinsho Anzai (172.9)


170 lbs.: Lorenz Larkin (173.5)* vs. Keita Nakamura (170.2)


125 lbs.: Ilara Joanne (125.9) vs. Kana Watanabe (124.8)
155 lbs.: Goiti Yamauchi (157.8)* vs. Daron Cruickshank (155.1)

Karta wstępna (Bellator YouTube, po karcie głównej)
265 lbs.: Shoma Shibisai vs. Sergey Shemetov
155 lbs.: Ryuichiro Sumimura vs. Jon Tuck
115 lbs.: Andy Nguyen vs. Ai Shimizu
128 lbs.: Yusaku Nakamura vs. Makoto “Shinryu” Takahashi
Ren Hiramoto vs. Takahiro Ashida (Kickboxing)
105 lbs.: Kanna Asakura vs. Jayme Hinshaw
125 lbs.: Haruo Ochi vs. Jarred Brooks
155 lbs.: Yusuke Yachi vs. Hiroto Uesako

*- Lorenz Larkin i Goiti Yamauchi przekroczyli limity. Obydwaj będą musieli oddać 20 procent swojej gaży....
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3038 Napisanych postów 18368 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315019

Lucas Noonan mmajunkie.com

Dwa lata temu był bezdomny, a teraz zawalczy z byłym mistrzem na gali Bellator 237

Sidney Outlaw jest wdzięczny za to jak bardzo odmienił się jego los. Zaledwie dwa lata temu, Outlaw był bezdomny, spał w parkach, próbując uniknąć kłopotów. Tej nocy podejmie byłego mistrza Bellatora w wadze lekkiej Michaela Chandlera w co-main evencie gali Bellator 237.

Oto, co Sidney Outlaw powiedział w rozmowie z MMAJunkie.com o swoim dawnym i obecnym życiu.

Sidney Outlaw
„To jest piękne. Jestem wielkim, wielkim fanem tego faceta. I jestem wielkim fanem tych dwóch facetów walczących w głównym pojedynku. Postaram się jak tylko mogę, żeby się tym po prostu cieszyć. A potem „Rampage” zawalczy z Fedorem.

Daj spokój. Jestem gościem, który spał w parku, został postrzelony i okradziony. Byłem tym facetem w 2017 i 2018 roku. To byłem ja. To byłem ja dwa lata temu.”


Sidney Outlaw (14-3 MMA, 2-0 BMMA) zawsze słyszał o nocnych sukcesach innych, ale teraz sam tym żyje. Zastanawiając się nad swoją podróżą, Outlaw zachwyca się tym, co mu się przydarzyło. Pochodzący z Pensylwanii, Outlaw mieszka teraz na Florydzie. Trenuje w American Top Team, jednym z najlepszych klubów na świecie. Wszystko odmieniło się 24 miesiące temu.

Sidney Outlaw
„Słyszałem o nocnych sukcesach, ale teraz sam naprawdę tym żyję? Treningi z jedną z najlepszych drużyn… Pamiętam tylko, że się modliłem. Nie rozumiem tego. Jestem dobry. Jestem dobry. W porządku, więc wezmę się za to. Zobaczę, co się stanie. Jestem tak przyzwyczajony do deszczu, że słońce jest dla mnie czymś niezwykłym.

Teraz mieszkam na Florydzie. Spójrzcie, jakie to piękne. Oni nie mają sosen, mają palmy. Życie jest inne. Budzę się każdego dnia i chcę się upewnić, że to się dzieje naprawdę, jestem podekscytowany.”


Mentalność Outlaw’a była darem i przekleństwem. On zawsze bardziej cenił treść ponad formę. Uważa, że początkowo mogło to zaszkodzić jego szansom na zdobycie dużej szansy. Wciąż wygrywał i w końcu zdobył bilet do Bellatora.

Sidney Outlaw
„Spójrzcie na moje referencje. Walczyłem z wieloma dobrymi facetami, z wieloma twardymi gośćmi. I nikogo to nie obchodziło. Pomyślcie o dzisiejszym świecie Instagrama. Masz fajne zdjęcia i świetnych fotografów, a ludziom zaczyna na tym zależeć. Takie właśnie jest dzisiejsze społeczeństwo. Nigdy nie miałem takiego luksusu. Próbowałem i pomyślałem: „Hej, byłoby fajnie. Ale to po prostu nie działało. Nikogo tak naprawdę nie obchodziło.”


Kiedy Michael Chandler (19-5 MMA, 16-5 BMMA) stał się opcją do walki, Outlaw nie wahał się – mimo krótkiego okresu poprzedzającego walkę. Ta okazja jest tym, na co czekał. Zdaniem Outlaw’a, kibice powinni spodziewać się walki zawodnika w jego najprawdziwszej formie z powodu braku czasu na przygotowanie planu na walkę.

Sidney Outlaw
„Jeśli ktoś powiedział, że się zawaha, to nie jest człowiekiem. Musisz skorzystać z każdej okazji, jaką dostajesz. Wszyscy są tak skoncentrowani na zdobywaniu rekordów i tym podobnych rzeczy, ale nie ja. Nie obchodzi mnie to.

Zobaczycie wojownika. To facet, którego walki wszyscy oglądaliśmy. Nie mogę powiedzieć, że mieliśmy mnóstwo czasu na przygotowanie się do tej walki. Zobaczycie surowego zawodnika. To jest sedno sprawy.”


Gala Bellator 237 odbędzie się w Saitama Super Arena w Saitamie i będzie to debiut organizacji w Japonii. Gala ta jest organizowana we współpracy z japońską organizacją RIZIN, która swoją galę RIZIN zorganizuje w sylwestrową noc (w Nowy Rok w Polsce).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3038 Napisanych postów 18368 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315019

AP Photo/Gregory Payan

Scott Coker planuje jeszcze dwie walki dla Fedora Emelianenko zanim Rosjanin zakończy karierę

Fedor Emelianenko rozpoczął swoją pożegnalną trasę, którą zakończy przejściem na sportową emeryturę, ale prezydent Bellatora Scott Coker chce, aby kariera Rosjanina zakończyła się w jego domu w Rosji.

Pierwszym przystankiem na tej trasie dla Fedora Emelianenko będzie walka z Quintonem Jacksonem w pojedynku wieczoru gali Bellator 237, która odbędzie się tej nocy w Saitama Super Arena w Japonii.

Po niedawnym podpisaniu przez Emelianenko nowego kontraktu na trzy walki w Bellatorze, Scott Coker przygotował plan, w jaki sposób chciałby pożegnać Emelianenko i jak miałyby zostać rozegrane jego ostatnie pojedynki.

Scott Coker
"Druga walka – miejmy nadzieję, że jeśli nic mu nie będzie, nie nabawi się kontuzji – mogłaby się odbyć wczesną lub późną jesienią. Nie wiem, gdzie mogłaby się odbyć, ale po mojej głowie krąży myśl, że druga walka mogłaby się odbyć w Europie lub na Bliskim Wschodzie, a potem trzecia walka w Moskwie, może gdzieś na następny rok. Taki jest plan działania, bo chciałbym zorganizować walki Bellatora w Moskwie z Fedorem odchodzącym na emeryturę."


Zarówno Fedor Emelianenko (38-6 MMA, 2-2 BMMA) jak i Quinton „Rampage" Jackson (38-13 MMA, 5-2 BMMA) zbudowali swoje kariery w Japonii rywalizując w legendarnej organizacji PRIDE FC. Jednak nigdy nie doszło do walki między nimi aż do teraz.

Scott Coker zachęca fanów do obejrzenia pojedynku Fedora Emelianenko, który przez ponad połowę swojej kariery rywalizował w Japonii i najprawdopodobniej będzie to ostatni raz, kiedy zawalczy na tej historycznej arenie.

Scott Coker
"Moje odczucia względem Fedora, on jest bardzo szczególnym zawodnikiem, bardzo wyjątkową osobą w krajobrazie MMA. Jest legendą i jest dla mnie najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej w historii. Mówiąc to, czuję, że powinien być szanowany i ceniony podczas drugi kończącej karierę, powinien wychodzić do walki na własnych warunkach i o to naprawdę chodzi.

Muszę oddać mu ten szacunek, na który zasługuje i dlatego podpisaliśmy z nim kontrakt na trzy walki i to jest pierwszy przystanek. To będzie ostatni raz, kiedy zawalczy w Japonii, więc jeśli chcą go zobaczyć na żywo, muszą przyjść i obejrzeć go w walce przeciwko innemu legendarnemu zawodnikowi, takiemu jak "Rampage", który również miał tutaj swój początek".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3038 Napisanych postów 18368 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315019

Bellator

Michael Page o potencjalnym rewanżu z Douglasem Limą: „Jeśli będę robił to, co robię, ten rewanż będzie nieunikniony”

Michael „Venom” Page twierdzi, że jego przeznaczeniem jest pojedynek rewanżowy z mistrzem wagi półśredniej Bellatora Douglasem Lima.

Michael Page będzie szukał trzeciego zwycięstwa z rzędu w ciągu czterech miesięcy w pojedynku z Japończykiem Shinsho Anzai na gali Bellator 237 w Saitama Super Arena w Japonii.

Od czasu pierwszej porażki w karierze z Douglasem Limą, który znokautował go w pierwszej rundzie w maju tego roku na gali Bellator London 2, „MVP” ma zamiar doprowadzić do rewanżu. Lima został mistrzem wagi półśredniej, po pokonaniu Rory’ego MacDonalda w finale turnieju grand prix na gali Bellator 232. Brazylijczyk powiedział wcześniej Page’owi, że zanim dojdzie do pojedynku rewanżowego, Anglik musi trochę popracować, aby zasłużyć na walkę o pas. Page stoczył w tym roku już cztery walki, a dwie z nich wygrał przez nokauty w pierwszych rundach. Nie brakuje jednak komentarzy, że te dwie wygrane przyszły w pojedynkach z mało znanymi zawodnikami. W ten weekend Page zmierzy się z byłym mistrzem Pancrase i byłym zawodnikiem UFC, Shinsho Anzai.

W rozmowie z mediami przed galą Bellator 237, Michael Page powiedział, że walka z nowym mistrzem odbędzie się pod warunkiem, że sam będzie nadal wygrywał.

Michael Page
„Douglas Lima mówił o mnie, że nigdy nie walczył z kimś tak szybkim jak ja. Powiedział, że jest podekscytowany i cieszy się na myśl o rewanżu. Jak tylko go wygrałem (ostatnią walkę), powiedział, że muszę zawalczyć jeszcze z kilkoma innymi zawodnikami. Sprawiał wrażenie takiego, który nie dopuści mnie szybko do walki o pas.”


„Venom” zdaje się sugerować brak chęci Limy do walki. Upiera się jednak, że walka rewanżowa odbędzie się bez względu na to, jak bardzo mistrz będzie stawiał opór.

Michael Page
„Tak czy inaczej, dojdzie do tego. On nie będzie w stanie tego powstrzymać. Jak już mówiłem, jeśli nadal będę robił to, co robię teraz – będąc aktywnym, pracowitym, pokonując innych – to na sto procent nie będziesz mógł tego powstrzymać.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3038 Napisanych postów 18368 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315019


Bellator 237: Fedor vs. Rampage – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali Bellator 237, która odbędzie się w Saitama Super Arena w Saitamie w Japonii. Walką wieczoru będzie pojedynek w wadze ciężkiej między Fedorem Emelianenko a Quintonem Jacksonem.

Karta główna (Paramount, DAZN godzina 4:00)

Walka wieczoru
265 lbs.: Fedor Emelianenko pokonał Quintona Jacksona przez KO (cios) 2:44, runda 1

Co-main event
155 lbs.: Michael Chandler pokonał Sidneya Outlawa przez TKO (ciosy) 2:59, runda 1

170 lbs.: Michael Page pokonał Shinsho Anzaia przez KO (cios) 0:23, runda 2
170 lbs.: Lorenz Larkin pokonał Keitę Nakamurę przez jednogłośną decyzję
125 lbs.: Kana Watanabe pokonała Ilarę Joanne przez TKO (ciosy) 4:39, runda 3
155 lbs.: Goiti Yamauchi pokonał Darona Cruickshanka przez poddanie (duszenie zza pleców) 3:11, runda 1

Walki po karcie głównej (Bellator YouTube)
265 lbs.: Shoma Shibisai vs. Sergey Shemetov
155 lbs.: Ryuichiro Sumimura vs. Jon Tuck
115 lbs.: Andy Nguyen vs. Ai Shimizu
128 lbs.: Yusaku Nakamura vs. Makoto Takahashi
Ren Hiramoto vs. Takahiro Ashida (Kickboxing)
105 lbs.: Kanna Asakura vs. Jayme Hinshaw
125 lbs.: Haruo Ochi vs. Jarred Brooks
155 lbs.: Yusuke Yachi vs. Hiroto Uesako


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-12-29 13:19:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 156 Napisanych postów 774 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9933
O f***, Page się przebrał za Akatsuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 1741 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22896
macie może przepis na ciacho ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 156 Napisanych postów 774 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9933
RafiTile
macie może przepis na ciacho ?

Jasne, wystarczy zrobić mi zdjęcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyron Woodley korzysta z okazji i domaga się rewanżu z Kamaru Usmanem

Dzem