SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator 216: Michael Page vs Paul Daley - Mirko Filipovic vs Roy Nelson

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Walka Michael Page vs Paul Daley zapowiedziana na 16 lutego

Od dawna oczekiwany pojedynek między Michaelem Page’em a Paulem Daley’em nareszcie został ogłoszony i odbędzie się 16 lutego w Mohegan Sun w Uncasville w Connecticut.

Pojedynek ten będzie walką wieczoru i zarazem częścią turnieju Grand Prix wagi półśredniej Bellatora. W co-main evencie zmierzą się były mistrz wagi ciężkiej Bellatora Vitaly Minakov i Cheick Kongo, a zwycięzca ma dostać walkę o pas.

O walce pomiędzy Daley’em i Page’em mówi się już od lat, a każda ze stron obwinia drugą stronę za to, że tak długo to trwa. Obydwaj zawodnicy wdali się w sprzeczkę i szarpaninę w maju 2017 roku po porażce Daley’a w walce z Rorym MacDonaldem na londyńskiej Wembley Arenie.

Paul Daley (40-16-2) reprezentujący Nottingham chciał odejść w tym roku z Bellatora, ale ostatecznie podpisał nowy kontrakt tego lata. Bilans walk Semtexa w Bellatorze to 5-3 w tym cztery wygrane przez nokaut.

Niepokonany Michael Page (13-0) pochodzący z Londynu, walczył tylko raz w 2018 roku, ale to było przekonujące zwycięstwo przez TKO w starciu z Davidem Rickelsem w maju. Osiem z 13 zwycięstw w karierze MVP zakończyło się przez nokaut.

Douglas Lima (30-7) awansował już do półfinału turnieju Grand Prix wagi półśredniej wygrywając pojedynek z Andreyem Koreshkovem. Druga walka w turnieju, to starcie między Edem Ruth (6-0) i Neimanem Gracie (8-0), zaplanowana jest na 15 grudnia. Obecny mistrz Rory MacDonald (20-5) i Jon Fitch (31-7-1) zmierzą się w pojedynku, którego data nie została jeszcze ogłoszona.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Racja, Daley miał "znokautować" Page'a a nie dość że rzucał się po double lega (chyba pierwszy raz w życiu ale mogę się mylić) to potem Page i tak był na górze.
Dużo osób było rozczarowanych tym że "nic nie działo się w stójce" - ja nie byłem zaskoczony po tym jak widziałem walkę z Gonzalezem. Wtedy gdy nikt na niego nie naciera to i tak on raczej wypunktuje przeciwnika, bo w końcu zajmował się tym przez lata. Więc to bardziej problem jego rywali a nie jego...

No ale musi BARDZO poprawić zapasy jeśli ma mieć szanse z Limą i innymi. Może i się nie spodziewał takiej taktyki Daleya (który to chciał nawet podpisywać kontrakt o tym żeby jeden drugiego nie obalał) ale mimo wszystko... Daley sFitchował go przez pewną część walki xD

Jeśli mu się uda poprawić te zapasy to nie widzę przeciwwskazań czemu nie miałby daleko zajść? Zobaczymy w maju, bo wtedy walka z Limą.

Jakieś kontrowersje co do werdyktu widzę. Jak dla mnie decyzja dobra, 1 runda Page, 2 Daley, 3 Daley, 4 Page i 5 Page


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-02-17 18:44:25

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Mirko Filipovic vs Roy Nelson w rewanżu na gali Bellator 217

Legenda mieszanych sztuk walki Mirko Cro Cop Filipovic zadebiutuje w Bellatorze 16 lutego w Uncasville w Connecticut w pojedynku z Royem Nelsonem na gali Bellator 217.

Według Ariela Helwaniego z ESPN, walka będzie starciem rewanżowym. Filipovic i Nelson spotkali się po raz pierwszy na gali UFC 137 w październiku 2011 roku i zwycięzcą tego pojedynku został Big Country, który pokonał Cro Cop’a przez TKO w trzeciej rundzie.

Mirko Filipovic i Roy Nelson mieli się spotkać w rewanżu już wcześniej przy okazji gali Bellator 200, ale do pojedynku nie doszło. Teraz weterani wagi ciężkiej spotkają się na gali Bellator 217, która odbędzie się 16 lutego w Mohegan Sun w Uncasville w Connecticut.

Mirko Cro Cop (37-11-2, 1 NC)wyjdzie do pojedynku ze znakomitą serią dziewięciu zwycięstw z rzędu. Pięć z tych walk stoczył na galach japońskiej organizacji RIZIN. Ostatnią walkę Chorwat stoczył we wrześniu na gali RIZIN 13 na której pokonał przez TKO w pierwszej rundzie (interwencja lekarza) Roque Martineza. Ostatnia porażka 44-latka, to przegrana z listopada 2013 roku na gali Legend 2 Invasion na której został poddany w pierwszej rundzie przez Alexeya Oleynika.

Roy Nelson (23-6) wyjdzie do rewanżu z Cro Copem po dwóch porażkach w Bellatorze w którym stoczył trzy walki. W debiucie pokonał przez decyzję Javy’ego Ayalę na gali Bellator 183, ale już kolejne dwie walki na galach Bellator 194 i Bellator 207 zakończyły się jego porażkami w pojedynkach z Mattem Mitrione i Sergeyem Kharitonovem.

Walką wieczoru gali Bellator 217 będzie bardzo mocno oczekiwany pojedynek w wadze półśredniej pomiędzy dwoma zaciekłymi rywalami Paulem Semtex Daley’em i Michaelem Venom Page. Na karcie zobaczymy również eliminator do walki o tytuł wagi ciężkiej pomiędzy Vitalyem Minakovem a Cheickiem Kongo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
https://www.instagram.com/p/BsQmntzAfgA/
Paul się przygotowuje a Michael coś nic ostatnio nie wstawia... oprócz tego że niedawno zmarł mu ojciec :/ RIP
A nie, jednak wstawia na fejsbuku


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-01-06 19:45:24

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pełna rozpiska:

Michael Page vs. Paul Daley
Cheick Kongo vs. Vitaly Minakov
Mirko Cro Cop vs. Roy Nelson
Yaroslav Amosov vs. Erick Silva
Valerie Loureda vs. Colby Fletcher

Alexandra Ballou vs. Sarah Payant
Kastriot Xhema vs. Kemran Lachinov
Pat Casey vs. Nekruz Mirkhojaev
Rodolfo Neves Rocha vs. Jesse Kosakowski
Demetrios Plaza vs. Drews Rodriguez

W ogóle to się okazało że to Bellator 216 a nie 217
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281






#10dnidozawału

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
I co Ty zrobisz drugi Puarze jeśli Page przegra? Oby nie, ale gość musi zacząć częściej walczyć bo teraz jest lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak przegra to DDOSUJE TE FORUM, KONIEC SFD

Nie no, chyba nic nie zrobię xD Tylko oprócz wkurzenia się z samej jego porażki (bo tyle lat już mu kibicuję...) będę mieć mętlik, bo jak to - "mobilność i praca stóp przegrała w stójce w mma?"
Zakładając że przegrałby przez KO. Ale jeśli przegra to stawiam że przez decyzję, a to już nie takie złe

W przypadku np walki z Rorym i przegranej z nim, mętliku nie będzie bo będzie wiadomo że to (prawdopodobnie) przez zapasy i wiadomo co trzeba poprawić, ale nie wybiegajmy w przyszłość

W ogóle jestem ciekaw jak Page poradzi sobie z low kickami Daleya


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-02-07 16:12:28

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Oby Dilej baj laki pancz. Pejcz to wsiur i pajac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja bym chciał sprawdzić Page'a w innych walkach z dobrymi zawodnikami bo niestety Bellator prowadzi go trochę zbyt ostroożnie, a co najważniejsze, za mało walk mu dają. Młody jest to powinien walczyć i budować swoją karierę i spuściznę, ale on chyba nie ma na to parcia, a szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie ma, nie ma i pewno wie co robi razem z zarządem bellatora. Głupi nie są i wiedzą, że jego efektowny styl niekoniecznie jest efektywny. Pompują go jak się, tylko da, żeby na nim ugrać jak najwięcej. Chłop fajnie walczy, widowiskowo, ale to nie jest kaliber na czołówkę, nie róbmy jaj. Jest do zależenia i zgwałcenia na glebie jak dziewica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Prowadzili go bezpiecznie i jakoś dziwnie, zgoda, ale już nie prowadzą, bo jakby jakiś bystrzak jeszcze nie wiedział - ta walka jest częścią turnieju wagi półśredniej

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liceum sportowe Lublin

Następny temat

UFC 231: Holloway vs. Ortega – wyniki i dyskusja

WHEY premium