SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcaa + kreatyna -pytanie, dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

86

Staż treningowy

po dłuższej przerwie ponad 4 miesiące

Cel cyklu

Masa

Stosowane już wcześniej suplementy

Kreatyna cm3 trec ponad rok temu

Przewidziane finanse na cykl

ok.180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 913
Witam. Planuje zakupić bcaa przeciwko katabolizmowi, ponieważ mimo dodatniej diety ciężko jest mi przytyć. I mam pytania:
-Czy HI TEC ANABOL AMINO(w kapsułkach) będzie w miare okej? bo z tego co czytałem to cenowo/jakościowo wychodzi bardzo dobrze.
-Kiedy go brać? Czy tylko bezpośrednio po treningu czy dorzucić go jeszcze przed śniadaniem,na noc?

Druga sprawa to kreatyna, również chciałbym ją kupić/dawkować.
Kiedyś już brałem kreatyne, było to cm3 z treca, byłem z niej zadowolony. I moje pytanie to czy kupić znowu taką samą, czy może polecilibyście mi coś innego?(brałem ją ponad rok temu)
Czy ogólnie to połączenie będzie dobre? Jeśli tak, to ile tego kupić na dobry cykl i czy możecie mi rozpisać jak to wszystko razem dawkować?
PS. Bcaa kupie napewno, ale nad kreatyną jeszcze się zastanawiam, ale pewno też kupie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
lepiej kup bcaa powder
dawkuje przed i po treningu - `1g/10kg masy ciała

jak byłeś zadowolony z cm3 to kup jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 913
Ok, jeszcze sie zastanowie, co wybrac, ponieważ wolałbym coś w kapsach.
A kreatyne kiedy brać i jak dawkować? Bo już zapomniałem. Mogę ją brać razem z bcaa, czy w jakimś odstępie czasu?
I ile tego kupić na dobry cykl?
1g/10kg chodzi na cały dzień, czy przed treningiem 1g/10kg i po treningu też?

Zmieniony przez - Spejson01 w dniu 2014-01-24 18:26:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
porcja = 1g/10kg
kreatyna DT10 w dwóch porcjach ,DNT5g
uzywaj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 913
ok, dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 913
jeszcze jedno pytanie, czy będę mogł czasem zażyć bcaa w szkole, gdy zostane troche dłużej w szkole i braknie mi śniadania, żeby nie narazić mięśni na rozpad. wiem ze to mi nie zastąpi diety, ale chyba w takiej wyjątkowej sytuacji lepsze było by to niż nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Bez bcaa tez Ci się nie rozpadną w szkole, jak chcesz to sobie weź porcję.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 913
ok, dzieki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak jest z tymi produktami w promocji

Następny temat

lek przeciwzapalny w Animal Flexie?

WHEY premium