SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcaa + beta alenina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 785
Witam, po paru miesiącach stażu na siłowni zdecydowałem się wejść na suplementacje. Jestem posiadaczem bcaa oraz beta aleniny, no i teraz pojawia się pytanie "jak to w końcu brać". Czytałem wiele opinii i dyskusji i zdania są bardzo podzielone, chciałbym poznać waszą sugestię. Zależy mi na spaleniu tkanki tłuszczowej. Trening siłowy 3 razy w tygodniu plus 3 razy w tygodniu rower. Planowałem przyjąć taką formę dawkowania : bcaa 1g na 10kg masy przed treningiem oraz 1g na 10 kg masy po treningu, beta alenina 5g przed treningiem. Czy to wystarczająca dawka i czy aby napewno poprawny sposób przyjmowania tego? I jak mam przyjmować to w dni nietreningowe? Dziękuje z góry za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1051 Napisanych postów 21926 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336608
bcaa przed/na treningu silowym,
jezeli aero robisz o innej porze jak po tren.silowym to mozesz dac bcaa przed,
ba okolotreningowo moze byc, w dni wolne bez roznicy o jakiej porze,

Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-11-09 23:29:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 785
wincol

przed treningiem aerobowym tez brac taka sama dawke jak przed treningiem silowym? A odnosnie beta aleniny tez 5 gram w dni nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 895 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36409
Boberon
wincol

przed treningiem aerobowym tez brac taka sama dawke jak przed treningiem silowym? A odnosnie beta aleniny tez 5 gram w dni nietreningowe?

Tak, możesz dać przed treningiem aerobowym tyle samo co przed siłowym, Alanine tak samo 5gram w nietreningowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nutraclipse Thermo Bombs HyperShock 12.0 -jadl to kto ,jakies opinie?

Następny temat

Spalanie fatu brzuch i klata

WPC zestaw