SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bcaa+ przedtreningówka , po bcaa kreatyna..?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 271
Bcaa+ przed treningówka przed treningiem , po treningu bcaa kreatyna?
Czy można tak je wymieszać ? Czy Bcaa pić w trakcie treningu? Robić mix czy każdy pić osobno?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3893 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
Wymieszać można, nie ma problemu. Ja bym jednak zrezygnował z porcji BCAA po treningu.
Dałbym albo solidna porcje bcaa razem z przed treningówką, ale solidną porcje bcaa popijał w trakcie jesli po siłowym robisz np aero

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8097 Napisanych postów 149603 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 271
To może przed treningówka , w trakcie bcaa, po kreatyna + węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8097 Napisanych postów 149603 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185534
a dysponujesz wpc? jak nie to w sumie te bcaa mozna po treningu sypnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Niestety nie mam tylko: kreatyna TREC CM3, Trec S.A.W, Bcaa SCITEC, białka whey 100% omega b3 olimp i witaminy,. Ale mogę dokupić coś z węgli bądź garnierów. Tylko zbytnio nie wiem co ponieważ zakończyłem redukcję i stawiam kroki w budowaniu. Dużo czytam ale co temat to inna teoria chaosu;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Białka posiadam uzupełniam niedobory białka w diecie.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no to po treningu opcja bcaa+wegle lub wpc+wegle
kreatyna wiadomo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka ręczna -jak suplementować ?

Następny temat

suplementacja na mase

Fruzelina