SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Basen rostrenowanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Witam,

Jestem po ciężkiej chorobie która wypruła ze mnie wszystkie siły - razem 6 miesięcy. Od 3 tygodni trenuje w domu - sztanga, hantle, drążek - na razie nie są to duże ciężary bo raptem 20-30kg (na ławce mam spadek siły nawet o 40kg - dramat). Jestem ekto od miesiąca jem około 3700kcal bo straciłęm dużo kg (10kg). Przybyło mi już 6kg i teraz myśle nad dodaniem do mojego treningu basenu 2x w tyg. Planuje wrócić na siłownie w połowie sierpnia najpozniej początek wrzesnia jednak do tego czasu musze rozruszać mięsnie i tak naprawde wrocic do żywych wagowo i mniej wiecej chociaż siłowo. Czy przy takiej diecie i chęci podbicia wagi - mam zamiar podbić do 82-84kg - teraz waże 72, basen to dobra opcja? Nie schudne bedzie mi o wiele trudniej jeszcze przytyć? bo siły troche odzyskam dzięki pływaniu napewno.

makro sie liczy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
dieta z dodatnim bilansem kalorycznym tak ze 300 kcal, prosty trening FBW i masa wraz z sila befa wzrastaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Czyli jak mam diete +500kcal ponad zapotrzebowanie to wszystko powinno być gitara z tym basenem?

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Niekoniecznie.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-07-15 15:47:58

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening(pomoc z planem i dietą)

Następny temat

trening po 3 tygodniach

WHEY premium