SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Basen + Siłownia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Enzo dalczego przepracowany??

Przecież ja nadązam za dyskusją, a autor gorzej

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Michail chodzi mi o to ze juz na poczatku zadalem mu te podstawowe pytania :) Nie czepiam sie nic, luzik guzik ;)

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Spoko, ale kolega nie zareagował, więc dla potwierdzenia wagi pytan- dalem je raz jeszcze )

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Nie chce podwazac twojego autorytetu :) ale nasz autor odpowiedzial na te pytania :)

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ale nie w kupie i jakoś mało dokładnie.Nie wiem jak Ty udzielasz porad, ale ja podchodzę do sprawy powaznie i staram się nie planować z powietrza.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok Michail dla uporządkowania napisze jeszcze raz.
Więc nie ćwicze systematycznie; mniej więcej niecałe 3 lata temu zacząłem ćwiczyć na siłowni robiłem to regularnie 3, potem 4 razy w tygodniu z dokładnym planem treningowym, ułożoną dietą. Okres ten trwał ok. 6miesięcy byłem zadowolony z efektów poświęcenia się.
Od tamtego czasu z siłownią mam do czynienia nieregularnie, mniej więcej 1xtygodniowo wyłączając wakacje. Przez ten okres na siłowni za każdym wejściem wykonywałem te same ćwiczenia:
6x8 wyciskanie na płaskiej
3x8 wyciskanie na skośnej
3x12 hantle na biceps
3-4x8 ściąganie wyciągu przed klatke
3-4x8 ściąganie wyciągu na kark ;
Dodatkowo kilka razy w tygodni ćwiczę w domu brzuch i co drugi raz dołączam 6-8 serii na bicepsy.
Jeżeli chodzi o przeciwwskazania medyczne to są takowe - nie wolno mi obciążać stawów kolanowych, biegać skakać itd. Na siłowni nie moge robić przysiadów, martwego ciągu i wiosłowania sztangą w opadzie. Na basenie odpada styl klasyczny, tzw. "zabka" ;

Proszę o rozpisanie dla mine treningu poniedziałek i piątek po 1,5h ; Na siłowni nie chce ćwiczyć całęgo ciała, zależy mi na klatce piersiowej, barkach i najszerszym grzbietu jednak ze szczególnym uwzględnieniem klatki piersiowej.

Efekty jakie chce osiągnąć to NIE TYPOWO KULTURYSTYCZNIE UKIERUNKOWANA MASA. Chce jedynie rozwinąć wyżej wspomniane partie mięśniowe masowo, oraz przy okazji wysmulkić sylwetke za pomocą basenu.

Mam nadzieje że teraz będziesz w stanie ułożyć dla mnie solidny plan treningowy dla wspomnianych partii bez odwoływania mnie do kolejnych artykułów, które już z ciekawości czytałem.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A bice trice?
No i jak chcesz rozwijac w estetyczny spsóbg sylwetkę nie trenując jej całościowo?


ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
No ok Michail dlatego sprawe treningu zostawilem Tobie, latwiej bylo mi zajac sie basenem bo z nim mam dluzsze doswiadczenie :)

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


cześć,
Powiedzcie proszę które partie mięśni najlepjej się wyrabia pływając na besenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Wszystkie :) w zaleznosci od stylu niektore wyrabiaja sie bardziej ale plywanie anagazuje wszystkie mozliwe partie miesni.

Enzo

Enzo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tradzik a silownia

Następny temat

Ile powinna trwać regeneracja?

WHEY premium