SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Basen !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
Witam ,niedawno zacząłem chodzić na basen i chciałbym prosić o jakąś pomoc ,co do treningów ,jak zacząć .Wczoraj przepłynąłem sobie bez przerywania 750 m .Ale nie wiem ,czy jak na początek to jest za dużo czy za mało ,czy zupełnie od czego innego powinienem zacząć ...Dlatego proszę o pomoc specjalistów .Czy jest jakiś trening ,który by mi pomógł lepiej się rozwinąć ?
powiem jeszcze że jakieś 2 miesiące temu ważyłem 64 kg i rodzice powiedzieli że będę mógł zabrać się za jakiś sport bardziej poważnie jak przytyję do 70 kg .Udało mi się i teraz chciałbym zacząć pływać i ewentualnie biegać ,ale tutaj proszę o pomoc z pływaniem

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 70

Wzrost: 174

Cel treningowy: wytrzymałość

Staż treningowy na słowni: 1 miesiąc

Uprawiane inne sporty: tylko amatorsko ,pływanie ,piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): mam dostęp do basenu ,planuje wykupić karnet

Dieta: brak specjalnej diety

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
jeśli Twoim sportem ma być pływanie to może po prostu spytaj ratowników, na pewno wiedzą gdzie można się zapisać do klubu i zacząć brać udział w zawodach
codo bieganie droga wolna:0wieszjak to robić !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"kraul metodą total immersion" Fajna książka która opisuje technikę pływania stylem dowolnym i ćwiczenia umożliwiające opanowanie techniki,bardzo fajnie sie ją czyta,masz tam też rozpisane treningi.wypożycz sobie lub kup i zobaczysz że ci się spodoba...

Zmieniony przez - dzienciol8 w dniu 2008-12-10 12:57:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie

Następny temat

przetrenowanie? ;/

Wiecej