SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bartus13 DT walka i perma forme

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1828
juz spoko,


dzis trenowalem klatke piersiowa


skos + hantle 50kg 4s
brama 4s
butterfly 4s
rozpietki 4s
pompki klasyczne 4s

cardio 20 + 20 min + 30 min interwałow w domu if you know what i mean XD

Dieta

T: 350g ( maslo zjadlem)
WW; 120g
B: 220g


Suple
Bcaa UNS
AGMATYNA UNS
RELOADER UNS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bartus13
Dokladnie Dorota :D sadze ze tez bys zjadla :> ciezko im sie opanowac.





Wypraszam sobie, jakbym była bezpośrednio po redukcji to bardzo możliwe ale w obecnej sytuacji to 3 kostkach czekolady stwierdzam, że nie mam na nią ochoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Spore te hantle. Ja za bardzo nie mogę sobie pozwolić na używanie hantli, a jak już to małe ciężary, a szkoda bo naprawdę dobrze mi wchodzi.

Że ci się chce tyle aero robić, cały dzień na nogach w pracy i jeszcze tyle aero


Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-10-03 20:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1828
przeciez czekolada nie da sie najesc ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1828
dzis barki, zaczynam slyszec codziennie komentarze ale ty jestes duzy ale urosles, pewnie podlalo Cie ja pokazuje brzuch i jest zawsze " JEST SPOKO serio"


Unoszenie na boki w opadzie 4s + facepulls 4s
wycisk sprzed klatki 4s + unoszenie do przodu 4s
Unoszenie na boki 4s + unoszenie sztangi szeroko do klatki 4s


cardio 30 min


Dieta wciaz intuicyjna


Suple:
Bcaa uns
Agmatyna uns
Loader Ostatnia porcja :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
jak sobie radzisz na diecie intuicyjnej? mi wtedy czesto.zdarzalo sie podjadac :p

ja to musze miec chyba sztywna rozpiske bo inaczej "intuicyjnie" sobie pozwalam.na to i owo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1828
polka88
jak sobie radzisz na diecie intuicyjnej? mi wtedy czesto.zdarzalo sie podjadac :p

ja to musze miec chyba sztywna rozpiske bo inaczej "intuicyjnie" sobie pozwalam.na to i owo :D



Powiem Ci nigdy nie czulem sie lepiej, czasem ma ochote zjesc więcej zjem ( np posilek potreningowy)
Codziennie rano check in oraz waga, zlapalem za duzo wody to dodaje cardio i tak kółko. Generalnie idzie wszystko na plus mozna powiedziec strasznie nie lubie byc ograniczany przez gramtury, ale to tez nei znaczy ze jem 300g ryzu na porcje, na tym etapie wiem bez patrzenia na sklad co ile B/WW/T wiec dopiero sobie na luz skladniki +/- 15g

Szlo by jeszcze lepiej ale co 2 zazwyczaj wpada 350g masla, swoja droga ciekawe czy UNS wypusic maslo :D

Wczoraj:
nogi

mc na prostych 4s
uginanie na maszynie 4s

prostowanie na maszynie 4s
wykroki 4s
przysiad 4s

cardio 20+ 20 min

Wczoraj dieta lekko kulala, ale byly moje urodziny wiec pozwolilem sobie na tort ale troszke wiecej przyjemnosci

pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
to i ode mnie spoznione 100 lat !;*


mi tez pasowala intuicyjna dieta. taki luz psychiczny jakis. choc pilnowanie gramatury nie specjalnie mi przeszkadza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1828
Dokladnie jak jest roztrenowanie i lekko odpoczynek to trzeba korzystac hehe :D dzieki za zyczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pat34 - Living Life On Your Own Terms

Następny temat

Adam Piwko - Road To Aesthetics

WHEY premium