SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barki wysuniete do przodu- okrągłe plecy pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Witam wszystkich zaczne od tego ze moje barki uciekaja do przodu co powoduje ze łopatki wystaja a plecy staja sie okrągłe. Co na to poradzic . Moze to wina nieprawidłowego treningu w przeszłosci , choc widze po moim bracie ze ma ten sam problem. Chodze regularnie na siłownie od 3 miesiecy ,chce wrocic do formy po bardzo długiej przerwie. Gdy cwicze klatke barki sie cofaja , a gdy pocwicze i rozciagne plecy barki uciekaja do przodu staram sie prostowac .Cwicze prostowniki 2 razy w tyg do tego brzuch i ogolnie cwicze na poprawienie gestosci miesni . Jakie cwiczenia właczyc do planu treningowego zeby naprawic błedy przeszłosci,i co zrobic by stac sie szerokim w barach gdyz z tym tez mam problem
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Tutaj poruszany jest podobny wątek:
https://www.sfd.pl/Wysunięte_barki_do_przodu,_wystające_łopatki_-t880828.html

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Przeglądałem juz nie raz te tematy .Jest wiele cwiczen na poprawe umiesnienia plecow tylko dokładnie ktore wyprostuja moje plecy podam trening jaki teraz stosuje na plecy
Podciaganie na drazku 3x max
Wiosłowanie sztanga w opadzie 3x12,10,10
Podciaganie półsztangi do brzucha 3x12,10,8
Sciaganie drążka górnego szeroki nachwyt za kark 3x12
Co drugi tydzien zmieniam na przemian Martwy ciag 3x12 lub prostowanie na ławce w opadzie z obciazeniem //
Co wy na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2105
Do tego wszystkiego mam troche wklesła klate. Pracuje nad tym tylko przez te wysuniete barki je bardziej odczuwam podczas cwiczen niz klate
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczne kosmetyki z Morza Martwego Premier

Następny temat

Wysunięte barki do przodu, wystające łopatki

WHEY premium