SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo wazne... Help ! Gips a opuchlizna

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348


Czesc od poltora tygodnia mam gips od biodra do kostki, zerwane wiazadlo krzyzowe i uszkodzona lekotka ale nie w tym rzecz, dzis jak sie obudzilem zauwazylem ze stopa doslownie puchnie z wszystkich stron... od strony kolana jest juz bordowa a po prawej jest duza gorka nawet palec u nogi mi spuchl dodam tez ze od 2 dni strasznie boli mnie lydka... chociaz problem byl z kolanem ktorego wcale nie czuje Dodam ze noga jest strasznie zimna i niewiem co powinienem zrobic :/ Czytam na forach ze to normalne itp ale niewiem czy moze lepiej pojechac do szpitala ?

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Najlepiej tak zrobić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lekarz nie zalecił trzymać nogi w górze przy gipsie ? Ale i tak wizyta w szpitalu najlepszym wyjściem jest , możliwe że gips też za ciasny .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja w krzyżu?

Następny temat

axotret

WHEY premium