SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo słaba kondycja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3116
Witam mam problem odnośnie kondycji byłem dziś na piłce i po 10 min grania mogłem iść do domu bo niemiałem już sił biegać...
Ćwicze na siłowni od dłuższego czasu ale o aerobach zawsze zapominałem/zaniedbywałem i wkońcu czas przyszedł na nie bo to śmiech na sali co dziś było
Chciałbym zapytać jak zacząć:
rowerek ?
bieżnia ? chód czy bieg ?
od jakich czasów zacząć?
Ja po 5 min mogę wypluć już płuca a nie pale :)
Cel : chciałbym mieć niezłą kondycję przy zachowaniu sportowej sylwetki (robię teraz mase + kreatyna)
Dzięki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
Na początek nie ma co forsowac sił - w przypadku mojej siostry skończyło się to prawie zerwanym ścięgnem... Radzę zacząć od roweru (takiego na świeżym powietrzu, a nie w domu - lato w końcu, trzeba dotleniac organizm), poza tym spacery, winda zamiast schodów i krótkie przebieżki. Stopniowo nalezy wydłużać czas swojej aktywności (głównie bieganie). Myslę, że juz pojakichś dwóch tygodniach zauważysz różnicę :) Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6111
Proponuje aeroby 3 razy w tyg w dni w ktorych nie masz silowni
Bieg przez okolo 30-40 najlepiej na swierzym powietrzu na poczatku moze to byc marszobieg :) lub rower
Nie wiem jakiej jestes budowy ekto czy mezo.
Przy robieniu masy jesli nie bedzisz odzywial sie odpowiednio ,a duzo biegal mozesz jej nie zbudowac nigdy :) ( Nie radze biegac od razu po posliku ) :)

Zmieniony przez - Robert.S w dniu 2013-05-06 17:48:34

Zmieniony przez - Robert.S w dniu 2013-05-06 17:54:42

Zmieniony przez - Robert.S w dniu 2013-05-06 17:59:06

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Bieżnia rower steper na początku jezeli chodzi o bieżnie marszobieg na wszystkich przyrzadach cwiczyć powinieneś 30-45 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3116
Czy mogę połączyć treningi na siłce z aerobami ?
nie widzi mi się chodzić na nia 5x w tyg. niemam poprostu na to czasu.
PS: jestem ekto


Zmieniony przez - luqq w dniu 2013-05-07 21:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jak tylko mam czas to robię aeroby zaraz po siłce, zwłaszcza na masie żeby się nie zalać tłuszczem.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6111
Tylko pytanie ,czy bedzisz mial checi i sile na prawie 2 godzinny trening:) ja osobisce jesli robie to w DNT jestes budowy ekto tak wiec podczas takiego treningu spalisz bardzo duzo i musisz zabezpieczyc miesnie by ich nie tracic :)



Zerknij powyzej moze ci sie przydaja te informacje

Zmieniony przez - Robert.S w dniu 2013-05-08 15:05:02

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3116
Dziś właśnie byłem na treningu zeszło mi się w sumie 2h.
Trening a później 20min rowerek dosyć ciężki dałem sobie level i 10 min szybkiego marszu.
Nie jest źle ale musiałem zjeść 2 obiady po treningu i jeszcze nigdy nie zlałem się tak potem :D
Biorę kreatynę po treningu , czy mam ją brać po aerobach czy przed jak mięśnie są świeżo napompowane? później już zeszło troche zemnie :)

Zmieniony przez - luqq w dniu 2013-05-09 00:33:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6111
I zerknij sobie w link od 3.20 minuty

Kreatyna z BCAA po siłowym i przed aero
W DT kreatyna rano i po siłowym
W DNT tylko rano
Jesli aeroby od razu po siłowym to kreatyna z bcaa

Wedlug mnie :)

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Robert.S w dniu 2013-05-09 15:26:59

Zmieniony przez - Robert.S w dniu 2013-05-09 15:29:33

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Marszobiegi

np.
2min bieg/2min szybki marsz przez 30min
i stopniowo zwiekszasz czas biegu w stosunku do marszu

2,5min bieg/1,5min marsz przez 30min
3/1 przez 30min
3,5/30sec przez 30 min
5min/2min
6min/1min

aż dojdziesz sobie do 30min biegu

jak ogarniesz 30min biegu jakiś tam w miare tempem
to potem dodajesz minut co np. drugi tydzien 35min/40min
itd itd
potem możesz zacząc interwały.

Ja tak robiłem swego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3116
Dzięki za odpowiedzi , dziś znów lece na trening+aero i zastosuję się dow aszych rad.
Ostatnio kupiłem BCAA activlaba w prochu i pawia mi się chce puścić po nim ale widze że musze się przemóc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
jaki masz smak ? mi cytrynka smakuje jako tako (bsn-watermelon>fitmax cytryna>hi tec mango&melon>activlab cytryna.... jeśli chodzi m.in o walory smakowe to wg mnie tak to się prezentuje )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna do poprawek/sugestii innych

Następny temat

Jaki rower treningowy

WHEY premium