SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo dokładna waga elektroniczna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Witam, jak w temacie, potrzebuję dokładnej wagi do pomiaru masy ciała. Do tej pory używałem zwykłej elektronicznej za ok 50-60zł... jednak mam z nią problemy pod względem dokładności. Nawet ważąc się w jednym miejscu w odstępie czasu 1-2min wahania i tak wynoszą nawet do kilograma. Także dla przeciętnego Kowalskiego to bez znaczenia jednak kontrolując wage co tydzień ma to ogromne znaczenia i nieweluje jakiekolwiek pomiary.

Możecie coś polecić, sprawdzonego? cena ma drugorzędne znaczenie.
Pozdrawiam

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Ja mam wagę z biedronki za 20zł i każdy pomiar ma identyczny, trzeba tylko przyjąć tą samą pozycję - bujanie się na wadze powoduje wahania pomiaru ok 0,5kg. Zastanawia mnie po co Ci taki dokładny pomiar jak waga człowieka może zmieniać się w ciągu dnia nawet do 2kg?
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki na poręczach czy odwrotne?

Następny temat

Triceps a plecy.

WHEY premium