SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balduran / Dziennik - Siła, masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
nie prowokuj czczej gadaniny bo trzeba Ci bedzie odpoczac od madrzenia sie na forum

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 212 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1051
No proszę ktoś ujawnia niekompetencje WODYNA i jego posty są usuwane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 212 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1051
Jak się okazało nadal nie potrafisz obronić swoich racji. Jedyny sposób to usuwanie postów i blokowanie konta. Taki to z ciebie fachowiec WODYN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 212 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1051
Cenzura wróciła. Jak za komuny ale mnie nie tak łatwo zablokować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
zbyleq; Dżaro - wyjasnijscie sobie sprawe z Wodynem na privie, nie w moim dzienniku

Prawda jest taka ze to wlasnie Wodyn we wszystkich sytuacjach i problemach mi pomagał i za to jestem mu wdzieczny... i nigdy poki co na tym źle nie wyszedłem... Tak wiec to jego bede sie słuchał a nie nikogo innego

Wodyn - przekozacki avatarek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
dragon vide dżaro:

WODYN ciebie powinno się usunąć z tego forum, bo takich bzdur to w życiu nie widziałem. Chłopak kaleką zostanie przy takiej technice. A co ciężarowców - to techniki na treningach uczono nas z najpierw z kijkiem a potem z pustym gryfem. Kto to widział dowalać ciężaru chłopakowi, który nie umie utrzymać pleców prosto.

Najmniejszą wiedzę w tym gronie to masz ty. A jedyne co potrafisz to rzucać %^&*%*%*%&^* i to tyle z twojej wiedzy. Postawy naukowe lub treningowe poproszę na takie postępowanie.

d****
twierdzisz kłapouchu ze ja mu kazalem tak robic ?
wypierd%#^&#&#$^&^&*%
a plecow tym se i tak nie rozwali chocby skały srały

nazywasz mnie d****em , bo wiem jak wygląda prawidłowa technika w przeciwieństwie do tego chłopaka ?
nie poprawiając jeo techniki a m,owiąc że jest ok , dajesz mu dowód że robi DOBRZE a tak nei jest ... zatem dalej bedzie tak robił , bo nie powiedzialeś nic...

z tymi przekleństwami to idź do kogoś innego
brak Ci kompetencji to klniesz usuwasz i banujesz ?
zastanów się nad sobą

wiesz co ten chłopak robi ?

"garbate "good morning" ze sztangą trzymaną z przodu "

to co wypisujesz to śmiech na sali
i szkoda mi że chłopak jest taki zapatrzony w Ciebie

nie jest to tylko moja opinia jak widać
i też nie opinia byle kogo a osoby która pracuje / trenuje z zawodnikami trenerami i zawodniczkami kulturystyki fitness i sportów siłowych , czy też sztuk walki , ma troszke stażu trenerskiego , treningowego i uczył się od troszeczke "mądrzejszych" ludzi.

zamaist uczyć go techniki mówisz żeby dorzucił cięzaru
świetny pomysł...


ps chłopak ma braki siłowe w 4głowym uda

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
Wodyn bf juz dziala, wpadnij

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
to se zakumajcie madrale ze to co pisalem to
-nie byla pochwala takiej techniki
-byla to proba wyplenienia przyczyny takowej
-oddajac sprawiedliwosc biomechanice takiej jak ją ja pojmuje - napisalem ze i tak krzywdy se tym nie wyrzadzi i moge to napisac wiecej razy

NIE CZYTALISCIE MOICH WYPOWIEDZI
A MACIE CZELNOSC SIE NA NIE POWOLYWAC?
SWINIE!
TO JEST OSOBISTA OBRAZA TRUDNA DO WYBACZENIA

a kto jest chamem - wy panowie jestescie chamami bo widzicie w tym co pisze to czego nie pisze a cos co chcielibyscie zebym napisal co daloby powod do plucia mi w twarz, to sie nazywa uprzedzeniem ale nie stawia was raczej wysoko na drabinie ewolucji

poza tym niwix interesuje mnie sparring z toba bo przeginasz pale sciagajac kogo tylko mozesz do pomocy od paru miesiecy

"niestety" swoimi bezwartosciowymi niepopartymi oczytaniem tekstami nie pozbawicie mnie osiagow ani nikogo kto jest ze tak powiem adeptem tej heretyckiej szkoly

opieracie wszystko na klamstwie - zerknijcie pare postow do tylu i okaze sie ze nikomu nie kazalem tak cwiczyc

nie bylo mnie tam kiedy to sie stalo, nie zapominajcie ze nie asekuruje i nie koryguje techniki na zywo a z filmikow

swoja droga ponaprawialem przez proste korespondencyjne porady mnostwo kontuzji, nie muyslcie se ze dzialalbym nad\gle w druga strone

zreszta, nie obchodzi mnie wasze zdanie
musialbym sie cofnac w rozwoju zeby brac do serca zdanie kogos kto wypowiada sie o mnie nie czytajac tego co napisalem

wiec do kasacji spam i wio z tematu


dzaro


tylko tchorze i netowi trolle maja po 2 konta zeby prowadzic jakies denne gierki
i tacy sa banowani

wiec nie pokazales klasy na jaka pozujesz

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Ty
on tu kiedyś moda miał na forum



nie chce mi sie z Tobą już gadać
bo na 50 stron elaboraty będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
zapodaj moze cytat ktory zapoczatkowal te elaboraty ktorych nie potrafisz rozkminic

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc ułożeniu treningu

Następny temat

co dalej...

WHEY premium