SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badassgym dziennik

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Też tak delikatnie odkładam przy MC.
Tak czy owak położyłbym na podłogę kawałek chodnika (wykładziny, dywanu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
Zawsze jak myślę, żeby coś położyć na podłogę, to jakiś głos mi mówi że albo juz więcej nie będę robił tych nudnych ciagów w garażu i wyjade sobie w plener się poruszać jak człowiek, albo że w ogóle nie będę ćwiczył tylko jak prawdziwy facet wstawię tam sofę, lodówkę z zimnymi browarami i sport będę oglądał z pozycji leżącej w tv który zawieszę na ścianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
Dzisiejszy trening.

Rano
: ciągi z bloków. 200 kg x 5



Po południu: ciągi z podwyższenia, do 135 kg


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
Dzisiejszy trening.

Rano: ciągi z bloków. 205 kg x 3, 210 kg x 2



Po południu: ciągi z podwyższenia. 110 kg x 6


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
I tak sobie tłuczesz jedno ćwiczenie przez kilka dni...
Potem kolejne przez kilka dni..
I jest progres...
???

Masz jakiś system ? bo raz wybierasz większy ciężar i robisz 6powt, a kiedy indziej mniejszy i jedziesz 20x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
System mam bardzo prosty: do oporu i tak często jak się da. Nie ma tu wyższej nauki rakietowej. Zakresy powtórzeń zmieniam, warianty ćwiczenia zmieniam. Jak obserwuję, ze postępów nie ma to biorę się za coś innego. Chociaż nie ukrywam że na zimę zależy mi na tym żeby podciągnąć te ciągi

Wykorzystuje zakresy powt od kilkadziesiąt do 1, w zależności od sytuacji. Nie ma progresu w singlach to przerzucam się na więcej i na odwrót. Ważne żeby robic postępy, a w jakim zakresie powtórzeń to kwestia poboczna. Tzw backdown sets czy serie "pompujace" pchaja do góry wynik, z kolei cięzkie jedynki, dwójki , trójki sprawiają że te mniejsze ciężary staja się jeszcze lzejsze. I tak w kółko.


Zmieniony przez - badassgym w dniu 2015-12-18 22:51:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Będę zaglądał.Fajna sprawa takie treningi.Masz power.Niestety mieszkasz za daleko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kumam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
Dzisiejszy trening.

Rano: ciągi z bloków. 215 kg x 1, 217 kg x 1



Po południu (1): ciągi z podwyższenia. 100 kg x 10, 120 kg x 5



Po południu (2): krążenie talerzami nad głową. 40 kg x 25




Dieta: flaki, pierogi, obiad z mięchem i surówkami, mcDonalds, czekoladka z orzechami...na wieczór jeszcze coś wejdzie i ze 3 solidne drinki.
Jest tu jedna osoba w dziale, która wstawianiem zdjęć swoich kiełbas i dziczyzny powoduje, że ciągle mi się chce jeść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Te talerze były zespolone?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Ghorta ghrrromi fat

Następny temat

testy sprzętu sportowego

WHEY premium