SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badassgym dziennik

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no oby wszystko było jak sobie tego zyczysz
mam obecnie 3 prace ,w jedenj z nich mam warunki do podobnych treningow jak te Twoje,nie mysle o ciagach ,ale o tych treningach w terenie ,zawsze jak przechodze pewnym miejscu ,gdzie leza młoty ,opony ,rozne kamienie i zelastwa mysle o tym Twoim treningu i mam ochote zaczac szarpac te wszystkie rzeczy w/w, tylko tam jest full kamer ,ciekawe co wtedy sobie o mnie pomysla obserwyjacy monitoring
jak jestes z Gdańska to byc moze wiesz o jakie miejsce mi chodzi ;)

jak bedzie mi sie chcialo to ktoregos dnia zrobie foty tej silki w terenie ;))


Zmieniony przez - C Z U N G w dniu 2016-01-22 13:10:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
U mnie niesportowy tryb życia. Jakaś niechęć ogólnie. Może kryzys wieku...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
C Z U N G
no oby wszystko było jak sobie tego zyczysz
mam obecnie 3 prace ,w jedenj z nich mam warunki do podobnych treningow jak te Twoje,nie mysle o ciagach ,ale o tych treningach w terenie ,zawsze jak przechodze pewnym miejscu ,gdzie leza młoty ,opony ,rozne kamienie i zelastwa mysle o tym Twoim treningu i mam ochote zaczac szarpac te wszystkie rzeczy w/w, tylko tam jest full kamer ,ciekawe co wtedy sobie o mnie pomysla obserwyjacy monitoring
jak jestes z Gdańska to byc moze wiesz o jakie miejsce mi chodzi ;)

jak bedzie mi sie chcialo to ktoregos dnia zrobie foty tej silki w terenie ;))



Zmieniony przez - C Z U N G w dniu 2016-01-22 13:10:41


też było mi głupio jak mnie kiedys przyczaił gościu z młotkiem i tak nie wiedział czy przejśc czy wariat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
Witam, jak zwykle ostatnio po przerwie.

No niestety przebyłem ciężką grypę z jakimiś dziwnymi rzutami, nie jedzeniem i wydalaniem w kazdy mozliwy sposób co skończyło się pogotowiem, pobytem w szpitalu, kroplówką itd. Wyszedłem niedawno wracam dopiero do sił i zaczynam w miarę jeść. Jestem w Norwegii więc tu się to dzieje. Sporo ludzi jest chorych, podobnie jak w Polsce, przynajmniej w mojej rodzinie i u znajomych. Taki okres.

Byłem dzisiaj na siłowni (co oczywiście jest głupie) troche się na siłę rozruszać. Nie będę wnikał w szczegóły. Spadki ogromne będą bo i sporo wagi poszło, czuje się jak cień samego siebie, poza tym muszę uważać z sercem po tym epizodzie bo miałem bardzo przeciążone wg lekarzy.

Mam tu sporo jak wspominałem do załatwienia wizyt z kręgosłupem itd, no ale dla ciekawych w miarę mozliwosci postaram się powklejac jakies zdjęcia, filmy jak tu wyglada zycie, za ile mozna dobrze zjeść (oczysciłem miske takze bedzie w miare przyzwoicie), jak wyglada siłownia, okolice itd. Warunki życia, koszty, pensje. Mieszkam tu od 8 lat więc conieco widziałem.

Napinania się żadnego ani kozaczenia nie bedzie ale postaram się coś z treningów też puscić dla ciekawostki. Widać że kolejny rok zaczął się klęską, dlatego pewnie skończy się dobrze tylko trzeba być cierpliwym...pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Nie śpiesz się.
Dojdziesz do formy życia jeśli będziesz tego chciał!
(Niektórzy nazywają to pamięcią mięśniową a ja po prostu chęcią powrotu do tego co było.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Zdrowia i do przodu:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Spoko! Zdrowie najważniejsze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
Pierwszy trening (a nie tylko snucie się jak trup po siłowni jak wczoraj) po kataklizmie o którym wspomniałem wcześniej. Czyli szpital parę dni zaliczyłem i kroplówy w wyniku powikłań grypowych. Noc dzisiaj jeszcze nieprzespana, mdli, jem na siłę, we łbie się kręci, dezorientacja, serce trochę wariuje. No ale zmobilizowałem się na trening, to oczywiscie była najbardziej ambitna chwila dnia bo potem opadłem całkiem z sił i ledwo do domu. Jest słabo, bardzo słabo. Myślę że minimum 20 kg ponizej normalnych możliwości siłowych, ciężar w ciągu z którym powiniennem zrobic ze 20 ruchów poszło moze 4. No i co i tyle. Bedziemy walczyć, niech to wraca. Zarzuty ponizej poziomu też sporo, nie czuje mocy wogóle, no ale jak wrócą ciągi to i to wróci. Wstyd wogóle sie pokazać publicznie. Usprawiedliwiam się chorobą. Chciałbym odhaczyć Heavy Grace czyli 30 powt c&p 100 kg na czas, terminu sobie nie wyznaczam bo zaraz sie okaże że znowu jakaś choroba albo cos i wszystko h... Może wróci tez te pare kilo wagi w ciagu tygodnia, dwóch. Sami zobaczcie.



potem wkleje zakupy żeby nie było, micha bedzie porzadna, nie liczona ale bez jedzenia gówna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Chciałbym być tak osłabionym!
Ile było w tym podrzucie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Ghorta ghrrromi fat

Następny temat

testy sprzętu sportowego

WHEY premium