SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania wątrobowe a tłuszcze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 764
Witam mam problem bo nie dostałem badań do pracy, byłem u specjalisty ale nic ciekawego nie powiedział, mam przerwać treningi na 3 miesiące brać tabletki na regulacje, nie jest tłuszczów, ograniczyć węgle czyli jednym słowem mam jest jak dziecko i siedzieć w domu
Umówiłem się do innego ale to za tydzień a chciałbym zaczerpnąć innych opini

Aktualnie jestem w 6 miesiącu masy na 3800kcall mam coś koło 100-130 g tłuszczu czy ten tłuszcz może być przyczyna?
Brałem tylko kreatynę jakiś miesiąc i gainer raz na 2 dni

I po jakim czasie sprawdzać wyniki po odrzuceniu czegoś?

Kaksks

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6049 Napisanych postów 74643 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 626306
Wyniki nieznacznie przekroczone , tutaj nie ma czym się przejmować .Niestety w przypadku osób aktywnych fizycznie okazać może się, że wykonanie ciężkiego treningu w niedługim czasie przed niektórymi rodzajami badań doprowadzi do zafałszowania wyników i wyciągnięcia błędnych wniosków, być może nawet do zdiagnozowania choroby, której w istocie rzeczy – nie ma. Niestety zapominają o tym nie tylko sportowcy, ale również – lekarze . Powtórz badania za jakiś czas , tym razem robiąc kilkudniowa przerwę od treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13941 Napisanych postów 63761 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 544872
Od strony wyników wątroby nie ma stracha, bardziej zbadaj ponownie glukoze.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11120 Napisanych postów 10973 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315353
dokładnie jw. sam kiedyś do szkołY miałem ALAT ponad 120 i nie chciała mi Pani dr podpisać badań, ale poczytałem poczytałem i znalazłem, że to przez trening (nog ciężko były robione w czwartek o 19, a badania o 7 w piątek), w poniedziałek już było wszystko w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13941 Napisanych postów 63761 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 544872
Ciężki trening nie tylko na wątrobe wpływa. Ogólnie najlepiej week dać off i w pon z rana na świeżo chodzić na igłe.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmiar wody w organizmie

aerofull