SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania psychologiczne do PSP

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79498
Panowie,to nie czat.Piszcie sobie na @

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43251
To są te same testy, które zdają kandydaci na policjantów na etapie WKL.
Testy w katowickiej poliklinice MSWiA, w Poradni Zdrowia Psychicznego wyglądają tak, że pisze się w sali w mniej więcej 8 osób. Najpierw jest test matryc Ravena badający inteligencję ogólną - wskazuje się który element pasuje do pozostałych.
Następnie test badający szybkość i dokładność spostrzegania, dostaje się karteczkę z ciągiem liczb, i w ciągu trzech minut trzeba wykreślić cyfry wskazane przez prowadzącego test.
Potem coś w rodzaju testu wiedzy ogólnej, są pytania typu: "alabaster to:", "limba to drzewo:", pod tym kilka odpowiedzi i trzeba wybrać prawidłową.
Jest też coś na kształt multiselectu, czyli odpowiada się na pytania tak/nie/nie wiem, pytań jest ponad 100, w stylu "mam wielu przyjaciół", "lubie pracę w ogrodzie", "lubię grać w piłkę nożną" i takie tam.
Na sam koniec wypełnia się kwestionariusz biograficzny, gdzie oprócz danych osobowych są pytania o szkołę, rodzinę, spożywanie alkoholu, tatuaże itd. Trzeba również odpowiedzieć na pytanie o motywację do służby.
Całość trwa kilka godzin, jak o 9 się zaczyna, to o 13 powinny być wyniki (zdolny/niezdolny do służby). Podobno w niektórych województwach jest też rozmowa z psychologiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1
W tym linku macie paczkę z testami ja zdawałem w SGSP w Warszawie i testy były dokładnie takie same jak w tej paczce test na inteligencie matryca Ravena test na osobowość kwestionariusz osobowości esyncki podchodziłem do tych badań w sumie 3 razy i jak to mówią do trzech razy sztuka za trzecim razem zdałem jak ktoś ma jakieś pytania to prosze śmiało pytać i powodzenia ogólnie stwierdzam że psychologowie to sami siebie powinni leczyć

http://dl.dropbox.com/u/17898204/Testy psychologiczne straż pożarna.rar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, chciałabym odświeżyć temat badań psychologicznych do PSP. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś zechciał mi pomóc. Piszę pracę licencjacką na temat: Dobór pracownika pod względem psychologicznym na stanowisko strażaka. Interesują mnie rodzaje testów psychologicznych, ich przebieg i cele, jak również analiza wyników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

praca nog

Następny temat

Letnia przerwa w treningach sw, co robić?

Masa