SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania przed wizytą u endokrynologa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6577
Na wstępie zaznaczę, że szukałam w necie, ale jest napisane żeby poczekać na wizytę i wtedy coś robić...

Od półtora roku staram się zarejestrować do endokrynologa i w końcu zwolniło się jakieś miejsce i w zeszłym tygodniu pani zadzwoniła że może mnie wcisnąć bo ktoś odmówił. Idę 16 stycznia, do tego czasu chce zrobić badania, które będą mi tam potrzebne. I nie, nie będę czekać najpierw na wizytę u lekarza bo mnie po prostu nie stać na to żeby iść do niego, płacić , wyśle na podstawowe badania, znowu 200zł, po tych stwierdzi że jeszcze jakieś, następna wizyta 200zł i tak do usranej śmierci... Chcę to choć trochę przyśpieszyć i chociaż zrobić badania, które najczęściej zlecają. Na pewno ma być to T3, T4, TSH i ogólna morfologia, słyszałam coś żeby pod kątem kortyzolu robić to też potrzebne?
Możecie napisać jakie badania najczęściej każą wykonać?

P.S. chodzi i tarczycę, metabolizm i zmasakrowane paznokcie/skórki pomimo suplementacji witamin.

Zmieniony przez - FFagaMMA w dniu 2013-01-09 11:35:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19712 Napisanych postów 67373 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560939
Opisz dokładniej powody dla jakich idziesz do endo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6577
Ogólnie mówiąc zawsze miałam dużo ruchu i od dziecka nieświadomie w wielu sprawach przestrzegałam zasad zdrowego żywienia, a mimo to miałam otłuszczoną sylwetkę, migreny, ciągłe złamania, pęknięcia, siniaki od najdrobniejszych rzeczy, po prostu ,,zawsze coś". Lekarz rodzinny powiedział, że może mam namieszane w hormonach i wysłał do endokrynologa (2 lata temu) ale moi rodzice nie specjalnie się tym przejęli. Wiadomo jak dziecko dzwoni, czy przychodzi do recepcji to mało kto zwraca na to uwagę i spławiali mnie mówiąc, że nie ma miejsc... Teraz mam już umówiony termin i chcę być przygotowana.
Wystarczająco dokładnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Uszkodzenie wiezozrostu barkowo obojczykowego. Rok po kontuzji.

nutlove nowy