SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania przed cyklem.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 637

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
1. WIEK: 23
2. WAGA: 128
3. WZROST: 196
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 130
-udo: 68
-talia: 108
5. STAŻ NA SIŁOWNI: nie dotyczy, choć trenowałem kilka lat regularnie, ostatnie treningi jakieś 5 lata temu
6. DIETA: optymalna
-białko:1
-węglowodany:1
-tłuszcz:4
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8. TRENING: 5 razy w tygodniu około 2g boks, 3 razy bieganie, kilka aktywności w tygodniu takich jak basen, piłka nożna, koszykówka, gimnastyka(związane ze studiami)
9. CEL CYKLU: delikatna redukcja, zwiększenie wydolności, siły, regeneracja.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie dotyczy
11. POZIOM BF%: około 23%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Raczej endomorfik
13. STAN ZDROWIA: zdrowy, nie przyjmujący aktualnie żadnych leków, jedynie tendencja do nadciśnienia.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie wiem
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE: nie dotyczy
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam.
Na początku opiszę moja sytuację treningową i odżywiania się:
Otóż od początku roku odżywiałem się głównie śmieciowym jedzeniem czyli słodycze, chipsy, pizze, kebaby czasami coś normalnego. Dieta leżała, ulało mnie. Paliłem fajki, alkoholu i ćpania zero. Dopiero od 3 tygodni zacząłem się ruszać, od dwóch jestem na diecie optymalnej nie dopiętej jak narazie na ostatni guzik.
Dziś zrobiłem badania pod cykl. Martwi mnie niskie fsh ogólnie i różnica względem lh. Alat podniesiony ponad normę. Tsh też niewysokie.
Biorąc pod uwagę mój tryb życia z ostatnich tak naprawdę 10 miesięcy czyli zła dieta, fajki, mało ruchu, bywało sporo stresu jak te badania się prezentują i co waszym zdaniem może mieć wpływ na takie a nie inne wyniki?
W moim temacie nikt mi nie odpisywał, postanowiłem założyć osobny tylko pod badania. Tam będę relacjonował cykl. Proszę o odpowiedź.






Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=&tid=1196345&fid=14








Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2019-11-07 20:42:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2291
MowMiKoks

Biorąc pod uwagę mój tryb życia z ostatnich tak naprawdę 10 miesięcy czyli zła dieta, fajki, mało ruchu, bywało sporo stresu jak te badania się prezentują i co waszym zdaniem może mieć wpływ na takie a nie inne wyniki?


Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2019-11-07 20:42:42


sam sobie odpowiedziales, zyj zdrowo, daj organizmowi szanse przywrocenia homeostazy, zrob badania za jakis czas, jak nie bedzie poprawy to wtedy bedziesz mogl panikowac


Zmieniony przez - Pivek w dniu 2019-11-07 23:18:08

Zmieniony przez - Pivek w dniu 2019-11-07 23:22:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
Dziękuję za odpowiedź. Czyli można uznać, że jest okey. Zrobiłem w miarę solidne badania przed cyklem. Zrobię po miesiącu cyklu a później juz co jakieś 10tygodni. W międzyczasie będę nadal najważniejsze rzeczy. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Ta dieta jak dla mnie to totalna porażka względem tego sportu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Wyniki są dobre poza stanem układu pokarmowego, zapewne stan zapalny jakiś tam jest na co wskazuje lekko poniesione OB (choć może być i od kataru) i wyniki powiązane z pracą wątroby. Zapewniam Cię, że żołądek i jelita są w dużo gorszej kondycji, co zrobiłeś sobie sam dietą. Gazy występują? Daj jakiś probiotyk dobry i poszukaj odpowiedniej diety dla siebie pod kątem sportu, poza tym opcją która polecam jest badanie na alergie i nietolerancje pokarmowe. Sam przez lata jadłem duże ilości pokarmów, których nie toleruję, wszystko szło w kibel, ale nie słuchałem organizmu bo inni jedzą i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
lodzianin1
Ta dieta jak dla mnie to totalna porażka względem tego sportu

Dlaczego uważasz, że pod sporty walki ta dieta to porażka?

ZS84
Wyniki są dobre poza stanem układu pokarmowego, zapewne stan zapalny jakiś tam jest na co wskazuje lekko poniesione OB (choć może być i od kataru) i wyniki powiązane z pracą wątroby. Zapewniam Cię, że żołądek i jelita są w dużo gorszej kondycji, co zrobiłeś sobie sam dietą. Gazy występują? Daj jakiś probiotyk dobry i poszukaj odpowiedniej diety dla siebie pod kątem sportu, poza tym opcją która polecam jest badanie na alergie i nietolerancje pokarmowe. Sam przez lata jadłem duże ilości pokarmów, których nie toleruję, wszystko szło w kibel, ale nie słuchałem organizmu bo inni jedzą i jest ok.


Jeśli chodzi o stan układu pokarmowego, wydaje mi się, że to stan przejściowy po zmianie diety z totalnie śmieciowego odżywiania na dietę optymalną. Dopiero trzeci tydzień odżywiam się sumiennie. Od początku roku śmietnik totalny leciał. Nie miewam gazów, ale czasami mnie gania do kibla, ale tak jak mówię, uważam, że to adaptacja organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Pokaż mi sportowców którzy to stosują? Poza wielkim booom jak się to pokazało na koniec wyszła wielka kupa z tego. Prowadziłem kilka osób na tej diecie i porażka. Slabe efekty, zdrowie zaczęło kucac, wyniki się pogarszaly

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
Sporo osób w temacie optymalni na bombie stosowało tą dietę, siedziałeś w temacie to orientujesz się kto to stosował i być może wciąż stosuje. Są osoby co to chwalą i są osoby co negują. Sprawa wygląda tak, że na treningach czuję sporą moc, narazie jest okey. Samopoczucie i reszta. Ciekawe czy osoby stosujące tą dietę pod Twoim okiem stosowały ją skrupulatnie. Nie wątpię w Twoje kompetencje, ale jestem w stanie uwierzyć w niestosowanie się w stu procentach podopiecznych. Jak wiadomo ważne jest trzymanie się wytycznych diety, proporcji bwt skrupulatnie, bo zawahania skutkują różnymi nieprawidłowościami. Może coś było nie tak? Czy jesteś pewny na sto procent, że wszystko było dopięte na ostatni guzik?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zejście z 7 miesięcznego cyklu

Następny temat

enan masteron tura

WHEY premium