SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania po sarmach I peptydach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Witam

1. WIEK: 25
2. WAGA: 87
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 60
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7lat
6. DIETA:
-białko: 250
-węglowodany: 200-400
-tłuszcz: 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Jeżeli chodzi o typowe sterydy to nigdy.

rok temu peptydy
Ghrp6 10mg
Bpc 57 30mg
Hgh frag 10mg
Cjc without Dec 10mg

W tym roku to samo w okresie 2 miesięcy + puszka Mk 677 firmy brawn. Brałem jednego tabsa 30mg codziennie rano. Siła i mega pompa na +. Kontuzje wyleczone. Siła dalej rośnie ale libido I ogólne samopoczucie w dupie od 2mc więc postanowiłem zrobić badania.
Mam badania z maja i wtedy estro było ok, wrzucę wieczorem to będzie porównanie.
Zrobiłem miesiąc przerwy I teraz wróciłem do Mk 677 oraz dorzuciłem 10mg ostaryny codziennie. Zdjęcie z badań to 3 dzień powrotu do sarmow.
Zostało jeszcze trochę bpc więc zaraz zużyje.

Teraz widzę, że się wkreca Mk 677 bo pompa na treningu znowu jest olbrzymia. Jestem po redukcji I teraz wracam do kalorii, myślałem że brak libido był spowodowany redukcją, ale jednak chyba to przez któryś z tych środków tak podziałał. Pytanie który?

Jak widzicie badania kiepskie, nigdy się tym nie interesowałem ale chyba wygląda to na blokadę? Nie spodziewałem się, że takie środki mogą wywołac takie akcje. Co polecacie? Kupiłem Brawn ADT, myślicie że wystarczy żeby obniżyć estro?

Chciałbym dokończyć Mk 677 i ostaryne, a potem zrobić przerwę od wszystkiego kompletnie.

Myślicie, że jest sens coś takiego robić czy rozwale kompletnie sobie hormony?

Jakies inne rady? Pozdrawiam



8. TRENING: split, i czasami fbw
9. CEL CYKLU: leczenie kontuzji oraz poprawa siły
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: rok
11. POZIOM BF%: 10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: git
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2000
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 150
-przysiad: nie robię ale 120 myślę że luz


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Blok jak hooj estro kosmos , na estro ari exe letro.Wbijaj na testa albo odblok rob.To estro to kosnos jest nawet na soku takiego nokt nie ma ,ghyba ze w ciazy jestes :) poeinna ci juz miseczka D wyrosnac

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
No właśnie nie mam Gino, ani nic.. Od czego aż taki estro wyj**ał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3510
hmm to Moze ktorys z tych srodkow zaklamuje wynik estra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3191
Ja na Twoim miejscu przestał bym brać powyższe i za tydzień na badania ,jak lipa z tym testem to do endokrynologa.estradiol może być błąd ,jak wyżej coś zakłamuje lub spróbuj w inny lab.ale myślę że lepiej tydzień dać spokój i zrobić badania .to jest Twoje zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Kiedyś brałem peptydy na TB500, ghrp6 i bpc. Dzień po inj bylem.na badaniach i kortyzol norma jakoś 21 było 35, progesteron pow 60 ... Po tygodniu odstawienia progesteron spadł grubo pon normy... Raczej nie przekonam się do peptydów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 963
Ostatnio miałem Testosteron Wolny 0,74 pg/ml więc już wtedy był zaniżony.
Estradiol <11 pg/ml
Prolaktyna 5 ng/ml

Badania robione 06 maja 2019

i z tych badań to tyle do porównania bo nie zrobiłem lh, fsh

Ryzykuje i jem dalej O-Bol 1x dziennie 10mg
MK 677 1x dziennie czyli 30mg

Planuję skończyć mk 677, a z ostaryną polecieć przez 8 tygodni jeśli wszystko będzie ok.

Obecnie dokupiłem BROWN ATD i jem 2 kapsułki dziennie czyli 50mg. Myślicie, że wystarczy? Nie mam za bardzo dostępu do leków i tego typu czarnorynkowej suplementacji więc wolałbym sobie poradzić w ten sposób. Co dodatkowo mogę dodać w tym momencie podczas suplementacji mk i ostaryną? DAA? Jakiś Booster testoosteronu? Ziółka? Clomid? Jeśli w tym momencie walnął bym teścia to co by to pomogło i jeśli tak to ile?




Zmieniony przez - cichypatryk w dniu 2019-07-01 19:10:13

Zmieniony przez - cichypatryk w dniu 2019-07-01 19:11:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania - wysokie estro i prolaktyna

Następny temat

Hormon wzrostu

WHEY premium