SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania estradiol i testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 117
Witam, jestem nowy na forum i szukam Rady odnośnie badań na cyklu. Jestem miesiąc na cyklu tes enan 250mg c5d. Niestety zrobiłem już głupi bałam na samym początku ponieważ nie zrobiłem badań przed cyklem. Obawiam się że mam trochę za wysoki estradiol mam trochę spuchnięte sutki i takie jak by trochę spłaszczone.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
estro masz do zbicia. daj najpierw ankiete dzialu
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 117
1.WIEK:24
2.WAGA:94
3.WZROST:185
4.WYMIARY:
-Biceps:39
-Klata:116
-Udo:69
-Talia:96
5.STAZ NA SILOWNI:ok 5lat teraz była bardzo długa przerwa parę lat
6.CEL SUPLEMENTACJI: rzeźba
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)20%
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):tycie
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:-
-Przysiad:-
-Mc:-
12. Czy masz dietę? Od tygodnia staram się trzymać tylko w weekend bierz pofolguje muszę to jeszcze ogarnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
do jakiego ia masz dostep?
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 117
Jeszcze nie wiem, wieczorem będę się kontaktował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ogarnij sobie symex / etadron / glandex
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 117
Rozumiem że dawkowanie zależy od środka? Badania zrobić wtedy po 2 tygodniach? I sam testosteron z estro?


Zmieniony przez - Lepas96 w dniu 2020-08-20 17:58:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
tak, dawkowanie bedzie zalezec od srodka, jednak te 3 ktore wymienilem powyzej to jedno i to samo, tylko inna nazwa leku z ta sama subst czynna w srodku. po dobraniu dawki badanie po ok 2-3 tyg i samo estro. z lh i fsh nie badaj na cyklu bo zawsze bedzie 0.
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 117
A hcg do tego dorzucić czy na razie sam symex ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
hcg to powinno isc caly cykl ok 250-300iu co 3 dni
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 117
No ok to hcg co 3 dni myślę że od pon zacznę a symex co ile i w jakich dawkach? A i hcg do końca cuklu bić, czy przez jakiś czas?


Zmieniony przez - Lepas96 w dniu 2020-08-20 18:50:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg jak bijecie by było fachowo

Następny temat

Jaki kolejny cykl

WHEY premium