SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania Sportowe

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, jest to moj pierwszy temat na forum ;)
Chce skaczyc z ciaglym meczeniem sie, i zaczac trenowac dla siebie . Nalezy do takiego klubu ze gdy rezygnuje z startow, automatycznie trace szanse na trenowanie ;( . Trenuje boks, co 6 miesiecy mam robione "badanie sportowe" a jej wyniki sa zapisywane w "Karcie zdrowia sportowca" , za pare dni mam "badania" (dotychczas wszystkie pozytywne) .
Chce zeby wyniki byl negatywny tzn. Jak pozytywny dostaje pieczatke : WPSL zdolny do treningu , a jak negatywny : WPSL niezdolny do treningu , chce aby badania daly mi pieczatke "niezdolny" . Wtedy nie bede musial jezdzic na zadne turnieje, gdzie "walek na walku" . Tylko spokojnie sobie trenowac w klubie ;) Tak , wiem ze jak dostane pieczatke niezdolny , to nie bede mogl trenowac :D Nie prawda , jest w klubie pare osob ktore sa niezdolne do treningu , i normalnie trenuja :D (oprocz sparringow). Czego oczekuje ? Pragne! :P Pomoc , jak oszukac swoj organizm / lekarzy , abym byl niezdolny :P Licze na szybka pomoc
Z gory wielkie dzieki
PS> Jezeli zly dzial prosze o przekierowanie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Bardzo ciekawe.

Nie wiem jak Ci pomóc w tym, byś nie przeszedł testów.
Ale jestem ciekaw czemu zniechęciłeś się do startów.
Napisz coś o tym więcej.+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 227
Zmień klub, przecież to śmieszne, że jak nie chcesz startować w zawodach to nie możesz trenować. Nie każdemu zależy na startach i trener powinien to zrozumieć. Spróbuj pogadać z trenerem, a jak się nie uda to ja zmieniłbym klub na jakiś normalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
Wlasnie klub zenada a trenerzy nieodpowiedzialn zmieniaj klub i tyle bo to jakis absurd

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
Chodzi o wislok rzeszow?

Wcale na zawodach nie jest walek na walku, choc
czesto sa;)

Zmieniony przez - paker95 w dniu 2013-07-31 07:56:14

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
też bym raczej poszła w stronę, żeby zmienić klub na normalny

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Zapytaj tych co mają pieczątkę niezdolny jak ją dostali.
2. Jeśli robią Ci EEG to nie prześpij całej nocy, może dwóch. Wynik powinien być negatywny. Przynajmniej tak kombinowali moi kumple gdy nie chcieli iść do wojska i dostali kategorię D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
Pojdz i powedz prosto z mostu, ze Ci trzeba negatywne wyniki EEG i git;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bokserski

Następny temat

SOK-Grupy Operacyjno-Interwencyjne

WHEY premium