SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania Alat i aspat a alkohol

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 195
Witam, mam badania krwi w poniedziałek lub wtorek, ponieważ jestem ze znajomymi na wyjeździe i zastanawiam się czy mogę wypić jednego drinka? Czy będzie to miało wpływ na wyniki? Ostatnie wyniki miałem w normie, alkohol piję okazyjnie, a badania robię, ponieważ biorę izotek(lek na trądzik).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Od jednego drinka nic Ci nie będzie. Jedynie jak byś się ostro schlał to moze mieć wpływ.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-04-21 21:13:24

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Na spokojnie możesz, nawet kilka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po kilku to wyniki mogą być trochę zaburzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Od piątku wieczór do poniedziałku/wtorku to dobre 60 h, więc raczej niezłe chlanie by musiało być, żeby w jakiś sposób zaburzyło to wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Napisał że jest na wyjeździe a nie że w piątek będzie pił, takie wyjazdy to raczej z doświadczenia weekendowe bardziej tematy. Jak ma wypić jeden to luz nic mu nie zmieni ale po kilka przez weekend to w poniedziałek miałoby wpływ na wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 195
Dzięki za odpowiedzi ;)
Wypiłem w piątek 2-3 kieliszki wódki, a w sobotę podpiłem trochę drinka koleżance. Wyniki zrobiłem dziś, czyli w poniedziałek, są w normie - Alat 12 Aspat 14.


Zmieniony przez - matek.klb w dniu 2017-04-24 21:30:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mało było, więc nie mogło zaburzyć. No i najważniejsze że wyniki w normie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wynik badania hormonów testosteron estradiol prolaktyna

Następny temat

Problem z barkiem w nocy

WHEY premium