SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Babalu na rozdrożu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886




Babalu wie, co go czeka. Ale nie wydaje się zbytnio ulegać naciskowi. UFC 74 będzie dla niego grą o wszystko. Jeszcze przed rokiem uchodził za człowieka, który powinien pokonać strącić z tronu Chucka Liddella i dzierżyć mistrzostwo UFC. Zdarzyło się inaczej. Wyniszczająca porażka o tytuł z Liddellem i nie mniej bolesna przegrana z Jasonem Lambertem, doprowadziły go do rozstaju dróg. Jeśli przegra znów, jego czas w Oktagonie dobiegnie końca, czego on sam jest świadom.

Przeczytajcie jego wypowiedzi o najbliższej, tak dużo znaczącej dla niego walce z Davidem Heathem i o przybyciu do UFC Shoguna, którego Babalu pokonał w 2003 roku:

"Przegrałem już dwa razy i wiem, że jeśli stanie się to raz jeszcze, będzie to koniec. Podejdę do tej walki tak, jakby było to starcie o tytuł mistrzowski.

Jestem w stanie stanąć w ringu z każdym w mojej kategorii wagowej. Przeanalizowałem swoje błędy i wiem, co ostatnimi razy szło nie tak. David i ja jesteśmy agresywnymi zawodnikami i chciałbym pokazać widzom show, sprawiając radość samemu sobie. Jestem pewien, że dzięki zawodnikom PRIDE poziom w UFC jeszcze bardziej wzrósł. Ale w Oktagonie walczy się inaczej niż na ringu i mam już gotowy powitalny prezencik dla tych chłopców".

[ źródło : kampfsportnews . com ]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domena k-1.pl

Następny temat

Zakup ringu bokserskiego

WHEY premium