SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BYTOM BOKS

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15416
Witam, jest ktoś na forum kto trenuje boks na suchej górze w Bytomiu? Szukałem ostatnio w internecie ale jedynie co znalazłem to godziny treningów dla dzieci z których da sie jeszcze coś wyciagnać. Natomiast wiem że jest jeszcze grupa która płaci za treningi i chodzić tam może każdy. Mam 21 lat i chciałbym właśnie isc na trening tej grupy. Ktoś trenuje? kiedy mozna przyjśc i co ze soba zabrać?
1

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15416
Już sie dowiedziałem, nieaktualne
1

Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6199
podaj swoje namiary ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
grupa dla dorosłych trenuje w pon,śr,pt o godz 19-ej
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Za ten boks sie płaci jak tak to ile? I czy to jest Bytom Stroszek? Mój nr 510846998
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy nabór do Klubu Mongkom - Muay Thai Łódź

Następny temat

Pytanie skierowane do Grapplingu Kraków

whey deli