SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BUTY DO SIATKÓWKI

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25
Witam!
Jestem szczęśliwym posiadaczem butów Asics Gel Rocket które mają już 1.5 roku i widzę, że coś z nimi zaczyna się dziać. A mianowicie podeszwa lekko się odkleja i nie trzyma już tak jak na początku.
Dlatego też chciałbym zakupić jakieś nowe cudeńka
Co polecacie ?
Ostatnio moją uwagę przykuły Nike Hyperdunk, ale nie mam bladego pojęcia jak się w nich gra. Kilku kolegów gra i sobie chwali, ale może ktoś z Was miał z nimi styczność ?
PS. Dodam, że mam 4 treningi tygodniowo po 2 godziny. Potrzebuje butów wytrzymałych i dobrze trzymających się podłoża. Do wydania, hmmm.. Jeżeli but będzie faktycznie dobry i godny polecenia to do 350 zł.
Możecie mnie odsyłać do innych tematów, przekopałem już cały internet I o Nike'ach nic nie znalazłem :OOO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8798
Nike dlatego że ładnie wyglądają?

Ja bym Ci polecam coś z najnowszej serii Mizuno Wave-Lightning 7 Mid wśród znajomych siatkarzy mają najwięcej pozytywnych opinii.
A z Asicsa to BEYOND bym polecał.

Jak już brać coś z Nike to tylko Nike Zoom Hyperfuse 2011
Śmigam w takich od kilku miesięcy i jak na razie żadnych minusów

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2012-03-23 20:39:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Noo.. nie powiem brzydkie nie są.
Ale zadziwiła mnie ich przyczepność na dość sforsofanym i nieco przybrudnawym parkiecie, na którym moje Gel-Rocket'y zachowują się jak na lodzie. Co powiesz na temat tych swoich Nike ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8798
Sugerowałem się opiniami z internetu i w 100% to się pokryło w praktyce. Bardzo lekkie, przyczepne, świetny krój, doskonała amortyzacja przód-tył. Nie gryzą się ze stabilizatorem a to jest dla mnie bardzo ważne bo po rekonstrukcji więzadeł bocznych jestem skazany na dodatkową stabilizację. Grając w Mizuno WL 7 nie miałem tego komfortu psychicznego...

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2012-03-23 23:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Poczytałem trochę o nich jeszcze i chyba najbardziej mnie kuszą. Tylko na prawdę ciekawi mnie co z tą przyczepnością. Bo na zdjęciach ta podeszwa nie wygląda jakby miała się trzymać kurczowo podłogi. Ale jak mówiłem koledzy mają jakieś tańsze modele też z tą podeszwą no i się trzyma..
A i jeszcze. Nie wiesz może czym się różnią Hyperdunki od Hyperfuse'ów ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobić piłkę lekarską?

Następny temat

F1 - Grand Prix Malezji (sezon 2012)

injelly