SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BSN No Xplode 1025g + Cell Mass 800g + Nitrix 360tab.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24
Witam,
Jest to pierwszy moj post na tym zacnym forum i wypadaloby zaczac wpierw od opisu samego siebie.
Lat 23, staz 1,5 roku, 195cm, 93kg. Przygode z silownia zaczynalem przy wadze zaledwie 71kg (kazde zebro na wierzchu...) takze jakis postep jest.
Poki co mam za soba tylko cykl z monohydrantem kreatyny z firmy Ultimate(800g bodajze bylo), nastepnie byl jakis stack kreatynowy od Dymatize Xpand, przetestowalem takze dosc dobry booster przedtreningowy Dorian Yates NOX-PUMP(zazywalem przez miesiac 1 saszetka przed kazdym treningiem). Ogolnie odzywki dziele na podstawowe(miesiac w miesiac) i dodatkowe (ot takie wlasnie jak kreatyna):
-podstawowe: Mutant Mass PVL 2x dziennie po 130g, Activlab Whey Protein 80 (na noc przed snem jedna miarka dla uzupelnienia diety w dodatkowe bialko) oraz Activlab BCAA Xtra + L-glutamine.
-dodatkowe: obecnie zastanawiam sie nad - ponoc mocnym - cyklem od BSN: No Xplode + Cell Mass + Nitrix -> i tu moje pytanie co wy na to?

Odnosnie diety, to nie jest ona jakas szczegolnie dobra, idealnie dopasowana etc:
-sniadanie - zazwyczaj omlet z 4 jajek, 100 ml wody, lyzki maki, pol miarki Mutant Mass PVL (dla smaku jak i wartosci odzywczych) oraz garsci platkow owsianych
-lunch - po treningu shake Mutant Mass od PVL 130g + 550ml wody
-obiad - zazwyczaj jest to duza piers z kurczaka (250-300g) + 2 torebki ryzu (100gx2) oraz ananas w plastrach dla smaku(3-4szt)
- miedzy obiadem a kolacja takze shake 130g mutant mass pvl
- kolacja - tu odbiegam od diety nieco, bo jem to na co mam ochote :P ale i tak zwykle w sklad tych kanapek wchodzi ser zolty w plastrach (Masdamer / Gouda / Edamski) oraz poledwica sopocka.
Tuz przed snem oczywiscie bialko na noc, co by sie lepiej spalo i roslo ^^

TRENINGI:
Zaczynalem od treningow ogolnorozwojowych (miesiac), nastepnie przeszedlem na treningi 3x w tygodniu(okolo roku), a obecnie treningi 5x w tygodniu: poniedzialek plecy, wtorek barki, sroda biceps+treiceps, czwartek nogi, piatek klatka+brzuch.

Czy warto zainwestowac te 450zl w taki cykl BSN i czego moglbym sie spodziewac ?

Czekam z niecierpliwoscia na Wasze opinie.
Pozdrawiam,
T.Świerczyński
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zapomnialem dodac - calkowita abstynencja odnosnie alkoholu. Palilem kiedys przez dlugi czas - mlodo zaczynalem, jako maly gowniarz w gimnazjum i palilem dosc dlugo. Odkad zaczalem cwiczyc, tak zerwalem z tym cholernym nalogiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1476 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10822
jak dla mnie to dobra firma:) NO XPLODE miło wspominam i śmiało moge powiedzieć, że jeden z lepszych stacków przedtreningowych jak dla mnie, ale skoro miałeś do czynienia z NOXEM nie wiem jak to odczujesz:) nitrixa tez miałem i bardzo fajnie pompuje i tyle:) cell masa nie znam opinie różne:) jak masz siano to kupuj.. a czego możesz sie spodziewać pytanie i proste i ciężkie bo to od ciebie glównie zalezy jak o wszystko zadbasz bo nie sztuka wypić 2 miarki noX i chodzic napompowanym i nabuzowanym a wyciągnąć z tego 100% w takim komplecie

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 741 Napisanych postów 34664 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254640
dzisiejszy no-xplode to juz nie to samo

wymieniłbym go na shotgun'a na Twoim miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 7378 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78934
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
O tym shotgunie mowicie -> http://www.sfd.pl/VPX_NO_Shotgun-t325785.html ?
Czyli NO Shotgun + Cell Mass + Nitrix ;> ? Ogolem mam do wydania okolo 450 zl na nastepny cykl. Moze jakies propozycje ?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15456
Na Twoim miejscu zakupiłbym co najwyżej Storma+Shocka a resztę kasy dołożył do diety bo strasznie kulawa.
Wiem, że się nie chce ale efekty o niebo lepsze będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11510
Również polecał bym trochę popracować nad dietą. Jeśli chodzi o xploda to tak jak koledzy wyżej, wymienił bym go na Shotguna.

Skoro jadłeś już noxa to może spróbujesz jack3da, dość lajtowa przedtreningówka z 1.3d, możesz dołożyć do tego aakg+cytrulina (np. hardcore z treca) dla lepszej pompy, jeśli na tym Ci również zależy, a z tego co widzę, zależy. Cell mass może zostać.

Mogę Ci zaproponować cykl Pure Power od sfd + mono. Dobry tani cykl. Do tego np. beta-alanina, omega 3, witaminy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand post i gainer...POMOC

Następny temat

SFD Pure power i mono vitalmaxa

Fruzelina