SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRZUCH - spalenie + ćwiczonka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Witam, otóż jestem nowym użytkownikiem tego forum. Możliwe że pomyliłem działy za co z góry przepraszam. Przejdę więc do mojego problemu. Chciałbym stracić kilka kilka cm jeśli chodzi o brzuch. Mam 16 lat i ważę około 62kg. Sama waga mnie jakoś nie przeraża bo jestem można powiedzieć dosyć szczupły, jedyną wadą jest właśnie ten brzuch który wydaje mi się po prostu za gruby. :P

Pewnie powiecie(oby), że jest na forum miliony takich tematów, ale właśnie jest ich za dużo i nie wiem co by było najlepszym dla mnie rozwiązaniem. Czego mi potrzeba.. Jakiejś ciekawej diety żeby spalić trochę tego tłuszczu ale ćwiczenia jakieś na mięśnie też mi się przydadzą. Ćwiczyłem z tydzień A6W.. Może gdybym wytrwał do końca byłyby rezultaty ale te ćwiczenia wydawały mi się tak monotonne. Jeśli będzie potrzeba to wrzucę jakieś fotki ;)

Pozdrawiam Jarek. :)

ŚWIEŻAK.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Miliony razy powtarzane było: nie ma spalania tluszczu miejscowo. Jezeli chcesz spalic tluszcz z brzucha musisz rozpoczac redukcje. Dieta, aeroby, interwaly, jezeli zalezy Ci na miesniach to silownia. Brzuszki nic nie dadza w kwestii spalania tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
A czy jest możliwość nabrania masy po za brzuchem?

ŚWIEŻAK.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1342
Chcesz spalić brzuch? Zrób aerobiczna 6 waidera. Wierzcie mi czy nie ale dzięki temu w pasie spadło mi z 92 do 86 i jestem zadowolony z rezultatów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
A jakie jeszcze inne ćwiczenia polecacie na brzuch?
Wysilek raczej nie jest mi obcy bo biegam i też już kiedyś robilem mnóstwo brzuszków.

ŚWIEŻAK.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
masa tez wchodzi całosciowo. nie da sie wskazac miejsca do masowania/ redukowania.
przy masie zawsze ci wejdzie troche bf, w zaleznosci jeszcze jakiej jestes budowy, jaką diete i produkty przyjmiesz, jaki trening, etc.. tak samo jest z redukcją

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenie/poprawki

Następny temat

Jakie suple, cwiczenia; Prosze o porady

Wiecej