SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRZUCH !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Witam , odrazu jesli to nie ten dział to bardzo przepraszam i prosze o przeniesienie. Otóż mam problem, jestem ektomorfkiem przy wzroście 177 waże 66/67kg jestem chudy i mam problem z brzuchem. Otóż przy dobrym świetle widać 6-paka, a tak to nie. Gdy go napne jest jak wielki balon. Tłuszczu chyba nie mam tam dużo. Mam takie uczucie jakby go od środka wypychało. Poniżej zamieszczam zdjęcie jak to wygląda. I pytanie czy mam dorzucic do trenignu aeroby? Czy robić trening na mase czy na redukcji? itp. Z góry dzięki.


Na zdjęciu słabo widać jedna częśćklatki ponieważ ta reką robiłem zdjęcie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Po tym zdjęciu nie wiele można powiedzieć.
Po prostu-jesteś podlany tłuszczem a przy tym masz mało masy mięśniowej(tzw. chudy grubas).

Choć te "wypychanie" brzucha od środka to mogą być problemy na tle trawiennym.Może jakiś składnik w diecie Cię uczula.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
to co proponujesz ? zrobić jakąś redukcje czy mase jechać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
a jeśli problemy na tle trawiennym to co proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 411
jak zrobisz redukcje to zostana z cb same kosci musisz miec cos pod tym tluszczem zeby redukowac wiec masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
ok, wiec bede robil mase , a jesli sa to problemy na tle trawienym to co mam robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327
-odstawić produkty przez które masz problemy trawienne
-Rób Masę
-wstaw swoją dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
ok, wielkie dzięki , a jak zobaczyć przez które produkty mam te problemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czujesz dyskomfort w brzuchu?
Masz wzdęcia/gazy?

Bo jeżeli nie-to prawdopodobnie zwykłe "rozepchanie" dużą ilością jedzenia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
tak czuje czesto wzdecia i mam gazy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wklej swój cały jadłospis.Problem objawia się o konkretnej porze dnia?

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-10-14 15:13:22

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztuka walki dla początkującego

Następny temat

Siłownia i te sprawy .

WHEY premium