SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRAK KETOZY NA DIECIE KATEGONICZNEJ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10551
Mam 35 lat trenuje 6 razy w tygodniu ( mma, bjj, boks oraz siłownia). Raz w tygodniu po ładowaniu w poniedziałek robię na czczo siłownię+40 min. aerobów ( aertoby robię 2 razy w tyg. jeszcze w piątek), wieczorem "lekki" techniczny trening mma. 3 razy w tygodniu robię dodatkowo hitt. Suplementy:odżywka białkowa, t2, bcaa, spalacz dcp 2.0 ( mam trochę za wysokie ciśnienie więc termogeniki odpadają).
DIETA:
1)jajecznica lub omlet (5 jaj)
pomidor
2)ser żółty 40g+nasiona słonecznika
3)łosoś świeży (180 g)+warzywa+40 g olej sezamowy+masło orzechowe 20 g
4)wątróbka lub udka z kurczaka (50g)+masło orzechowe ( bez cukru)20g +ojej kokosowy (20 g)+warzywa ( kapusta kiszona lub szpinak)
5)odżywka białkowa ( przed treningiem)
6)odżywka białkowa+masło orzechowe (20g) jako posiłek po treningowy
7)wołowina (stek)150 g+warzywa (brokuły, kiszona kapusta)+20 g masła orzechowego
łącznie 1590 kcal (białko 140 węglowodany 9.2 tłuszcze 125,5
Raz w tygodniu robię sobie "dzień wolny", wtedy śniadanie jest bez zmian, a resztę głównie węglowodany, trochę białka i bardzo mało tłuszczu.
Nie mam żadnych efektów, w związku z tym kupiłem paski ketonowe i wyszło mi na poziomie 0- co wyjaśnia brak spadku tłuszczu. Doradżcie co zrobić, aby wejść w ketozę.
Proszę o porady tylko od zaawansowanych użytkowników.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8706
Warzywa ktore sporzywasz nie wlicza sie do bilansu kalorycznwgo owszem, ale ww w nich zawartw (odejmujac zawartosc blonnika) powinienes normalnie liczyc do ilosci wegli dobowo. Z wlasnego dosw ci powiem ze udalo mi sie wejsc w ketoze (3 lub 4 + na paskach) dopiero po zejsciu na 55g wegli w tym 25g blonnika czyli okolo 30g wegli aktywnych. Policz dokladnie ile wegli jesz przez caly dzien. Najprosciej zrobisz to na potreningu dodajac wszystko co jesz do jadlospisu i potem wyliczasz dla kazdego posilku zawartosc blonnika i odejmujesz od ilosci wegli. Expertem nie jestem ale mam nadzieje ze pomoglem. Ps. Takie warzywa jak marchew pomidory czy brokuly maja dosyc duzo wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10551
dokonałem zmian tzn. odstawiłem masło orzechowe, a dodałem olej MCT ( na razie 3 razy dziennie 3 łyżki, od przyszłego tygodnia 4), Zmniejszyłem węgle do poziomu ok 20 g, a dalej nie mam ketozy. Macie jakieś rady? Dodam, że pije 3,4 kawy dziennie ( bez cukru ze słodzikiem), ale nigdzie nie znalazłem, że to może mieć jakikolwiek wpływ i wytrącać z ketozy. Aktualnie zaczałem 2 tydzień bez dnia ładowania, w piątek miałem najniższa ketozę na pasku ( nic nie zmieniałem w diecie i treningu po tym dniu) i aktualnie ketoza 0 i nic nie rusza się do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
poprawiłem i dalej nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czy zmieniło się coś jesli chodzi o wstawianie zrzutu z diety?próbuje wkleić i nie działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

kilka pytan odnosnie masowki

injelly