SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BPC 157 tabletki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 42
1. WIEK: 33
2. WAGA: 95 plus minus
3. WZROST: 194
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka:120
-udo:
-talia: 99
5. STAŻ NA SIŁOWNI: pare lat z przerwami przez jedna kontuzje
6. DIETA: na ta chwile brak liczenia
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:metanabol, deka teston ale to lata temu, w zeszłym roku mk677 i gw
8. TRENING: brak
9. CEL CYKLU: leczenie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: mk677 rok temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): wysoki grubas :)
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg:robiony kosmetycznie
-przysiad: 100 seria

Witam na wstępie to zgubiłem stare konto hasło nick itd bo nie wchodziłem tu dobry rok czasu, wcześniej trochę tu pisałem bo jadłem mk677 i gw, ale mimo wszystko miałem problem z wypadającym barkiem, zwichnięcie. Problem od wielu lat w tym roku zdecydowałem się zrobić operacje bardzo inwazyjna i około 5 miesiąca rehabilitacji fizjo powiedział żeby zaczął robić lekkie treningi na gumach, ale ja doj**alem trzy dni bardzo mocne No i zapalenie łokcia , na usg wyszło łokieć golfisty zwichnięcie nerwu w łokciu, ale zwichnięcie nie robi problemu bo jest od dawna i nerw żyje swoim życiem. Wcześniej miałem już te zapalenie dwa razy i fizjo mi pomógł w 3-4 wizytach , teraz mecze się z tym około 3 miesięcy chodzę do niego 2 razy w tygodniu ale była przerwa dwa tygodnie, potem chodziłem do niego i znowu przerwa tydzień a łokieć ciagle boli szczerze mówiąc wk***ia mnie to już nie samowicie. Zdecydowałem się na zakup BPC 157 w tabsach bo nie chce mi się robić jakiś mieszanek do zastrzyku a do tego nie wiem jak i gdzie zrobić ten zastrzyk nie czaje tego nie mam znajomego który to czai wiec ta opcja odpada, kupiłem BPC firmy synthagen lab jem około tydzień i wiadomo ch**a daje :D. Teraz moje pytanie zacząłem dawka jedna tabletka po trzech dniach wszedłem na dwie tabletki jedna ma 200 mcg. Jaka dawka mogłaby być odpowiednia na taka kontuzje czy może ta firma jest kiepska, miał ktoś taki problem i leczył go BPC tabletkami? Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
Marekzurugwaju
No czytałem ze niby tylko na flaki potem czytałem ze tak samo na wszystko, ze ludzie już biorą zastrzyk w dupe nawet jak chodzi p bark itd. Dlatego się skusiłem


na bark zastrzyk w dup...ko ???
ktoś jest poważny czy jest tak twardy ze wszystko w du... ładuje...bo boi się bić w inne mięsnie ?/?
na ile ja wiem to masz problem z barkiem i bierzesz się za Bpc to wbijasz w bark ...boli Cię kolano bij w nogę im bliżej tym lepiej ...
a wracając do meritum może i zastrzyk w du... przy urazie barku cos pomoże ale to tylko coś ...produkt nie zostanie tak wykorzystany aniżeli był by wbity bliżej problemu....wiem że ciało ludzkie nie ma kilku metrów i krwioobieg robi swoje ale przy tym środku zalecane jest bicie w okolicach urazu no i jak wyżej kolega opisał...reha reha i ruch....

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30831
Bpc 157 w tabsach bardziej pomoże na flaki jak już niż na łokiec czy bark.Bpc 157 w zastrzykach pomoże na objawy,ale nie rozwiąże problemu.Tylko dobry fizjo,sluchaj jego zalecen bo masz 33 lata jak rozwalisz bark.i łokiec na amen to juz niewiele pomoże.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 134 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25714
Ciekawy temat, teżchciałem zapytać czy BCP w tabsach moze coś pomoc z naderwanym wiezadłem z barku, ile kupić i jak dawkować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 42
No czytałem ze niby tylko na flaki potem czytałem ze tak samo na wszystko, ze ludzie już biorą zastrzyk w dupe nawet jak chodzi p bark itd. Dlatego się skusiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 42
Jednak jak coś działa na stan zapalny to i w tabsie powinno pomoc, czy właśnie nie…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30831
Kolego brałem w tabsach wlasnie na bark bo tez mialem z nim problem przez 2.5 miesiaca w moim przypadku nie pomoglo.Zastrzyki sprawdziły sie lepiej bo juz był efekt ,ale calkowicie pozbylem sie problemu zostawiajac sporo kasy u fizjo,wiec warto bylo(dodatkowo robiłem ultra dzwieki,fale uderzeniową),jednak najlepszy efekt przyniosly rozciagania i terapia manualna.Ja mialem problem ze stożkiem rotatorow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 42
Ja akurat miałem duży problem z barkiem, operacja latarjet. Ogólnie wg mnie fala uderzeniowa jest conajmniej śmieszna, próbowałem przed operacja na łokieć właśnie 5 wizyt może lekka ulga ale dopiero terapia manualna pomogła, od 7 miesięcy jest minimum 2 razy w tygodniu u fizjo z tym ze oststni miesiąc był kiepski. Szkoda bo wierzyłem w BPC w tabletkach w mordę j**ana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Dla jednego śmieszna a drugiemu pomoże . Natomiast bpc w tabsach to wywalanie kasy w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 42
Cholera, w przychodniach są pielęgniarki które by to ogarnęły? Albo lekarze prywatni? Chyba znajdzie się jakaś dobra dusza co? Jeżeli mam łokieć golfisty gdzie się robi zastrzyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Ja robilem jak najblize lokcia i umiejscowienia bolu(w miesien przedramienia)insulinowką igla 13mmx0.3mm.Zadna filozofia ,tez nigdy wczesniej nie robilem takich zastrzykow,zero bolu czy dyskomfortu.U mnie BPC zaj…. pomaga w lokciach tenisisty bo jeden wyleczylem to drugi mnie zlapal po jakims czasie i tez BPC leci i juz jest znaczna poprawa.U mnie swietnie soe sprawdza zwlaszcza jak dolaczysz TB500 do tego.




Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2021-08-23 13:21:42

Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2021-08-23 13:22:54

Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2021-08-23 13:23:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30831
Marekzurugwaju
Ja akurat miałem duży problem z barkiem, operacja latarjet. Ogólnie wg mnie fala uderzeniowa jest conajmniej śmieszna, próbowałem przed operacja na łokieć właśnie 5 wizyt może lekka ulga ale dopiero terapia manualna pomogła, od 7 miesięcy jest minimum 2 razy w tygodniu u fizjo z tym ze oststni miesiąc był kiepski. Szkoda bo wierzyłem w BPC w tabletkach w mordę j**ana


Fala uderzeniowa czy ultra dzwieki.to.terapie uzupełniające.Terapia manualna i rozciągania przynoszą efekty.Ja mialem ogólem 25 wizyt i.tyle.wystarczylo na bark jednoczesnie leczyłem naderwany biceps.Ty masz poważną kontuzje która bedzie wymagała duzo.wiecej czasu.Kontynuj wizyty u fizjo dołacz rozciągania na gumach ew. I zorientuj sie za bpc157 iniekcje.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po 12 miesiącach ON

Następny temat

Środki na redukcję

WHEY premium