SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOMBA WIOSENNO LETNIA !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
na animalu moga sobie gadac a ga tweirdze ze dobrze jest winko tydz dluzej pociagnac./ przynajmmniej u mnie jest lagodniesze zejsce z cyklu, odstawiam testa i moc spada ale jescze wino podtrzymuje jako tako i potem odstawiam wino i nie ma takiego boom sie odechciewa po pierwszej seri jak czujesz ze moce wszystkie opuscily. predzej bym byl przychylny zeby rezgynowac z taperowania propa ze np 75 do 50mg ostatnie tyg. i samjuz tego nie stosuje. wole wlasnie leciec propa stala dawke i winem zakonczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
znów oma

pyszcek ci napuchnie

ogolnie fajnie sie zapowiada
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
powodzenia
będę śledził

Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2010-02-22 09:52:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
wez od poczatku jakis AI (atd np) to ograniczysz retencje i mieso w miare czyste bedzie szlo nawet na mecie i omie z poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boje sie jak dorzuce ari to przyblokuje przyrosty...No ale retencja też w jakiś tam sposób wpływa na rozrost masy co ?

ari to nie za dużo ?? Może nolve 10mg wrzuce i bedzie gitarka

mam zamiar działaś z aero regularnie więc nie powinien mi tak łeb spuchnąć jak rywonowi


Jedna akcja jeszcze

Powiedzcie mi czy rzeczywiście clen + ketotifen = mega senność, efekt zombie ??

Bo podobno działanie z keto dużo lepsze.... w chwili obecnej ładuje samego clena 5 on 2 off ale nie wiem czy to dobry sposób

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-02-22 13:09:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
a tko mowil o ari. pisalem o ATD. lagodnieszy duzo AI. inie zblokuje przyrostów. no chyba ze ktos dodatkowe np 3-4kg wody ktore moze zrobic bez AI nazwya przyrostami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ATD ??

czytam że podobno też nie jest to obojętne dla organizmu... Warto ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
napewno jest to lagodniejszy AI niz ari czy femara. o wiele lagodniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
czemu w koncu meta a nie mdrol?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopaki w temacie napisali że mniej flaki ryje a efekty może nawet lepsze... już sam nie wiem

jedni mówią tak a inni co innego

Fakt faktem metke polską już sprawdziłem i wiem że to jest bankowe 4-6 kg na start
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NPP Phoenix nie dziala?

Następny temat

Prohormones Hardcore

WHEY premium