SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOKS SIŁOWNIA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
cwicze boks od ponad miesiac i nieregularnie od 3 miesiecy na silownie chodze... jaka odzywka by byla dla mnie dobra (180cm 76kg)oczekuje zeby miec energie na cwiczenia i poprawic sylwetke klatke, rece i brzuch zeby lepiej byly uksztaltowane - nie chce przybierac na masie tylko bardziej wyrzezbic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Przy zbyt dużym zapotrzebowaniem kcal na co dzień się tyje, a zbyt małym chudnie. Gdy chcemy tyć dodajemy 500 kcal od zapotrzebowania a gdy schudnąc odejmujemy 500kcal. Wyliczanie zapotrzebowania kcal na codzien trzeba sobie znalesc link do tego w postach podwieszonych w dziale odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a jak z dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
staram sie jesc rano lekkie sniadanie obiad i lekka kolacje ale to nie zawsze wychodzi niestety takie zycie studentckie (alkoholu nie pije i nie pale nic;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
to powiedz mi skad chchesz miec energie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli trenujesz boks to nie bierz nic na mase jesli chcesz startowac w zawodach... kup sobie taurynke zeby cie kopnelo i zapij ja red bullem =) na silownie... hmm...jesli trenujsesz boks to po co ci silownia?
moja rada JESLI CHCESZ STARTOWAC TO NIE CHOSDZ NA SILKE I NIE JEDZ KRETY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Faziu ale ambitny jesteś skad tyle wiesz skoro ejstes new na forum?
Wszędzie Ci to powiem ładne plecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu uwazasz ze jestem New Na forum ?? siedze tu jakis czas nie wiem skad wzieles ze jestem nowy moze jestem mlody ale juz sie obeznalem z niektorymi sprawami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiem o boksie bo sam go trenuje
!!!!! <lol> i po prostu zrobilem blad ze zaczelem walic krete :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Faziu, niby nie jestes nowy na forum a nie umiesz wysyłaćbuziek no z ta kretą źle zrobiłaś poprostu nie bierz jak narazie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 120
A jęsli chodze na siłkę regularnie i trenuje na masę to mogę chodzic na ćwiczenia aerobowe(boks, basen,biegi,rower).Chodzi mi o to czy jak duzo bede sie ruszac to czywogóle mi pójdzie masa??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oddychanie drążek

Następny temat

trening

WHEY premium