SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOKS A SIŁKA??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
CZY można po ostrym treningu silowym w ramach treningu areobowego troszke poboksowac na worku lub pocwiczyc wlake z cieniem ???co o tym sadzicie nie zaszkodzi to po zrobionym treningu
????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
nie zaszkodzi o ile intensywnosc tej walki/treningu/boksowania nie bedzie zbyt wysoka.

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Mi się wydaje że można, bo to będzie w ramach aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2057
Zalezy co jest twoim celem treningowym i czy chcesz to traktowac jako aeroby czy jako rzeczywiscie boks (jak napisales w tytule). Poczytaj tez https://www.sfd.pl/temat204022/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
Kupiłem sobie rękawice i worek. Nie wiem czy dobrze robie, ale przed treningiem na rozgrzewke sie troche poklepie. Musze przyznać że po 10 minutach takiej rozgrzewki jest mi naprawde gorąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2057
Ogolna rozgrzewke trzeba zrobic PRZED "klepaniem" w worek. Uderzajac mocno w worek z nierozgrzanymi stawami mozna sobie naprawde zrobic krzywde.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tkanki tluszczowej + kondycja po treningu na mase

Następny temat

Plan dka ektomorfika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium