SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOK PO M-DROLU jak tra la la ;/ pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Don czyli nie warto w oglle nolvy dodawac ??? co do clomu to rozniez jestem zwolennikiem malej dawki max 100mg w pierwszych dnaich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
moim zdaniem nolva w ogóle jest zbędna w tych przypadkach. Ale zwykle gdy piszę takie rzeczy jestem uznawany za heretyka

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie novedex xt do odbloku wogole sie nie nadaje,kiedy masz niske libido to mi obniza jeszcze bardzej,za to t bol moge polecic jak najbardziej ale po porzadnym odbloku jaki trzeba zrobic w jego przypadku aptecznym clomidem.I dalbym w pierwszy dzen minimum 150mg tego cloma po tym po jednej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
minimum 150 mg ?
ok to teraz napisz jak to uzasadniasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po h.ui mi tobie uzasadniac.
Bralem m drola i wiem jak blokuje trzeba sie odblkowac sie substancja nazwana cytrynianem clomifenu.
A po co stosuje sie dawki uderzeniowe lekow nawet aspiryny a h.uj tam wytlumacze ci bo mam dobry humor ano po to zeby uzyskac w krotkim czasie odpowiednie sterzenie leku we krwi,stezenie ktore jest zdolne wykonac swoje funkcje,tym bardziej ze ten lek musi sie najpierw skumulowac w organizmie zeby zaczal dzialac.
Ponial?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
wiesz po co bierzemy clomid?
co ma się skumulować???
przez takie pierdoły potem mamy na forum powielane historyjki z dupy wzięte ...
gdzieś na forum był temat e-lita bardzo fajnie opisywał ten temat -dawki uderzeniowej clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
sory za offtopic, ale jak oceniasz cykl na mdrolu? ja jade wlasnie 2gi tydzien wszedlem na 2tab. jak narazi ejestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976 twoja cala wiedza to opiera sie na czytaniu internetu siedzisz w tym koksie od lat i nigdy dobrze nie wygladales i nie bedziesz wygladal nie myslisz ze gdzies robisz blad?
A twoj szczyt formy ktory pokazales w tamtym roku czy to wczesniej gdzie brzuch byl wiekszy od klaty to :
czytaj sobie dalej ten internet teoretyku gawedziarzu zbieraj punkty i truj sie na darmo koksem a i tak gowno z tego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
karlos1232 widzę że jak nie masz argumentów
to pozostało Ci tylko obrażanie?
nie wiem gdzie widziałeś moją formę ,bo akurat nie prężyłem się ostatnio i nie wstawiałem foto -ogólnie to pozostawię to bez komentarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
stosowanie takich dawek uderzeniowych jest bezcelowe
aby przywrócic organizm do homeostazy do której i tak zawsze będzie dązył
jest podawanie pomocnych mu srodkow farmakologicznych gdzie osiagniecie wysokiego stęzenia we krwi w poczatkowej fazie i tak NIC NIE ZMIENI
najwazniejszy jest w przypadku odblokowania CZAS
przez 8 tyg i więcej bombardujecie organizm egzogennymi hormonami
a potem w przeciągu zaledwie 3 tyg chcecie aby powrócił do poprzedniego stanu
stosując kolosalne ilosci sermów?
one swietnie sobie poradza w mniejszej dawce
- podawane przez dluzszy okres czasu

nastepna sprawa co do nolvy
jest to bardzo dobry srodek tam gdzie nastepuje konwersja do estro
tam gdzie jest testo nolva jest lux srodkiem

i finalna rzecz KAZDY organizm powraca do homeostazy w sposob ODREBNY
więc osąd n/t tego jak ktos ma sie odblokowac bedzie conajmniej strzelaniem do tarczy z poduszką na twarzy
prawda jest taka ze kazdy musi wyczuc swoj organizm co trwa latami

It's not Revenge, It's Punishment!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek

Następny temat

Prosze o opinie ????

WHEY premium