SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ w Siedlcach

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27059

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
dziewczyn jeszcze u nas nie ma, jeszcze... Kiedyś, gdy próbowaliśmy zaczynać treningi w 9-ce to były 2, więc jak widać kobiety tez mogą trenować bjj... potrzeba tylko chęci i samozaparcia... Chyba Ci tego nie brakuje, co?
poza tematem: z jakimi treningami koliduje Ci bjj?
Pozdrawiam płeć "mniej brzydką" :}


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
Ćwiczę sobie karate i nie chciałabym z tego rezygnować.
To wytrzymacie do września ?

"klienci walili tego, kto stał najbliżej. Dla zasady. Tak nakazuje etykieta bójki w tawernie."

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
to sie okaże...



Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miała matka syna...co się strasznie spinał....sapał i pompował..aż puchła mu głowa....poszedł raz na trening...parę doświadczeń wymienić...szybko go skończyli...wstydu nie oszczędzili...i w jednej chwili... zrozumiał rzeczy pare....że BJJ to nie jest coś a'la mongolski balet....rozdziawił koparę...lecz na dobre mu to wyszło...bo naukę ma na przyszłość....motto...nie bądż za bardzo pewien siebie chłopie...bo nie wiesz kto gdzie kiedy w dupe ci nakopie....mniej hałasuj..więcej pracuj...zamiary na siły szacuj...A TEGO PACJENTA..CO MU POPSUŁ ŚWIĘTA...SYNEK SOBIE DOBRZE W GŁÓWCE ZAPAMIĘTAŁ....amen.

--ooOOoo--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie rzecz biorąc jestem nowy na forum i.....bardzo mi się tu podoba...nie wiem co to są dokładnie te sogi itp.Proszę o zrozumienie.Chciałbym regularnie brać udział w Waszych dyskusjach...pozdrawiam Vollanda mojego ziomusia z AP i z sekcji end ofkors ErFała który z niemałym entuzjazmem propaguje BJJ w naszym miescie.

--ooOOoo--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwaga::we wtorek(13.V)i w czwartek(15.V)trening BJJ u Rafała nie odbędą się z przyczyn od NAS nie zależnych..informacja pewna..od przyszłego tygodnia wszystko idzie planowo...pozdrawiam wszystkich z BJJ Siedlce....

--ooOOoo--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
No to może powiecie mi coś bliżej o tych waszych treningach?
Jak to mniej więcej wyglada? Rozgrzewka? Walki? Ćwiczycie trochę stójkę?
Ile czasu trwa trening? Większy nacisk na kondycję, czy technikę?
Dzięki za odpowidź Pozdrawiam

"klienci walili tego, kto stał najbliżej. Dla zasady. Tak nakazuje etykieta bójki w tawernie."

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema...już mówię:przychodzimy przed 20.00...rozkładamy matę i zazwyczaj punktualnie o 20.00 niezależnie czy są wszyscy pada hasło..BIEGAMY..rozgrzewka czasami potrafi być wyczerpująca..myślę że główny nacisk Rafał kładzie na rozciąganie chociaż czasem potrafi zrobić rozgrzewkę typowo siłową tak,że prawie każdy ledwo sapie...Po rozgrzewce są zazwyczaj nowe techniki(nie więcej niż dwie na trening),póżniej przyswajamy je a pod sam koniec jak starcza czasu są waleczki(to co tygrysy lubią najbardziej ...aha...walki na razie tylko w parterze..na stójkę przyjdzie pora...myślę że już niedługo wstaniemy z kolan i ruszymy przed siebie pełną parą.....zapraszam na trening...zobaczysz sama :)....trening trwa teoretycznie 60 minut....ale różnie to bywa(oczywiście jeśli nie 60 to więcej)...powiedzcie mi co muszę zrobić żebym mógł dostawać te sogi??????pozdrawiam....ameno

--ooOOoo--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
Dzięki No i oczywiście masz soga A żebyś wiedził że przyjdę, tylko, że dopiero w nastepnym roku szkolnym

"klienci walili tego, kto stał najbliżej. Dla zasady. Tak nakazuje etykieta bójki w tawernie."

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
BeAVeR - nic dodać, nic uciąć - tak właśnie jest! I dlatego dostałeś ode mnie soga, czyli to co tygryski lubią najbardziej! Do zobaczyska we wtorek na treningu. Jak myślisz, zrobi im sie niebiesko przed oczami? Bjj Siedlce Blue Team Maturo rulez! Hej!


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sekcja BJJ W-wa Rembertów

Następny temat

Jeet Kune Do w Warszawie

WHEY premium