SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ w Łodzi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
To raczej odwrotnie afenis ja trenowalem jakis czas KM i tez jechalem ludziom od bjj jak i cala moja sekcja ale wybralem sie na 1 trening bjj i juz wiecej na KM nie poszedlem.Tyle juz o Km pisalem ze wracac do tego nie mam ochoty alepowtarzam KM jako podstawowy system jest do bani trzeba go poprzec doswiadczeniami z innych SW.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

Fight to Live Live to Fight

>>>>BJJ OPOLE<<<<

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
no i z tym juz zgodziłam ...no i juz o tym zreszta dyskutowalismy...yyyhh..niewazne ...]

ja tam teraz ide na boks i tyle bo szczerze KM juz mi sie znudziła..

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
MI tak samo nic tam ciekawego nie bylo....To co bylo do nauczenia sie tego sie nauczylem.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

Fight to Live Live to Fight

>>>>BJJ OPOLE<<<<

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bjj jest na jaracza 19 w bramie w klubie fitness19 1 piętro
mysle ze Leszek jest bardzo dobrym trenerem nie traktującym uczniów z wyższością oraz "czującym" bjj
dla wszystkich zainteresowanych podaję iż OBECNY KOSZT WYNOSI 65ZŁ ZA 2 TERNINGI W TYG sadze ze jak na bjj to bardzo intratna propozycja
jeśli jeszcze dorzucić iz na treningach jest świetna atmosfera i mało głupiej brutalności to jest to godne polecenia w razie jakichś pytan piszcie do mnie na mail
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
pankracy: a Ty tam trenujesz ???? ja juz mialem dawno temu wpasc ale kurde znowu male problemy sa :/

:: Bo życie to nie bajka nikt nie głaszcze mnie po jajkach ::
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak trenuje choć mam problemy zdrowotne i często opuszczam
ale tak czy siak przyjdz cena konkurencyjna a sala po prostu marzenie jest nawet wierza grajaca na treningu
pamietaj jednak ze w tą sobote nic z tego bo Leszek jedzie na zgrupowanie
ale mówię skontaktuje sie z Tobą w przyszłym tyg na maila i Ci powiem kiedy mozesz jesli chcesz
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Kochani treningi są na Jaracza 14 a nie 19 oraz w chali ŁKS-u terz we wt i so. Jeżeli chodzi o kompleksy bjj to troche prawda. Piszą że kładzie kazdy inny styl wali, a zdrugiej str to polityka reklamowa. Natomiast KM no cóż zeby warczeć na siebie na treningu i uczyć się skakać przed atakiem z nożem. nie bede tego komentował. Jeżeli ten styl jest taki super to dlaczego Jarek(trener KM z sekcji przy UŁ) chodzi na boks i zapasy. Czyżby czegoś brakło.A tak zapomniałem jest wszechsronny Błehehe Poza tym chorym nawykiem kazdego zakompleksionego Faitera jest to że oczernia inne szkoły a nie ma o nich zielonego pojęcia. Po co? Jak nie wiesz nic o danym stylu to nie szczekaj i zaimij sie swoim. To będzie dłużej żył i nie nabawi sie kompleksów.

Pozdrawiam (fainie się kłucicie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


oczywiście w hali ŁKS TYLKO DLA "AKTYWNYCH" KIBICÓW TEGO KLUBU!!!

Łodzianin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4928
A czy ktoś z Widzewa (mam na myśli osiedle) może wpasć?


Brak podpisu pod wypowiedziami.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
***ać łódzki KS ! TAK JEST !

:: Bo życie to nie bajka nikt nie głaszcze mnie po jajkach ::
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coleman

Następny temat

Mecca 8

WHEY premium