SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ vs.KB,Box,TB

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz zrobić jak bił royce w ufc.Czyli markowany front kick i wjazd w nogi.Ale na zwykłego gościa nie majacego o tym pojęcia to nic nie trzeba markować tylko po prostu wjeżdżasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
taaa fanatyk2 - a ile razy wjechales komus na ulicy?

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc .Wiec wyjasniła sie ta sparwa kogo mam sie obawiac a kogo nie.Poczym mozna sie spodziewac dany styl???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
fanatyk2 : wiesz, slyszac text "zrob tak jak zrobil xyz w ufc" to czytam to jak "zrob tak jak zrobil danielsan w karate kid 1".
Podejdz do tematu realnie.A co do taja - mamy dobrze otrzaskanych tajow w Polsce. Sluchaj- dobre sekcje tajowksie sa w Polsce dluzej 2 razy nizli powstalo BJJ polska - tak w woli wyjasnienia. Pogadalbym sobie jeszcze -a le wymagam kultury. Zmienisz poziom to sobie podyskutujemy.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
ktos sie wyzej pytal o laczenie taja + bjj. Jak najbardziej dobra metoda to jest.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po1.Sory ale wydaje mi sie ze dalej nikt mi nieodpowiedxiał na pytanie.Po2.To ja pytałem o połonczenie taja z BJJ:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronowicz ja nie mówię że ktoś ma poziom zawodnika ufc tylko podałek konkretny przykład akcji do wykonania.A jak nie rozumiesz czytanego textu to już twój problem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótki wywiad z Gołotą

Następny temat

Bruce Lee - poezja i zdjęcia

WHEY premium