SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIałko + kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

90/175

Staż treningowy

1,5 roku

Stosowane już wcześniej suplementy

Nie

Stosowane wcześniej spalacze

Tak, ale bez diety i ćwiczeń.

Przewidziane finanse na cykl

ok 150 zł max!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
Witam , od jakiegoś czasu myślę nad kupnem albo spalacza i zacząć biegać aby spalić tłuszcz albo kupić białko i kreatynę i masować , i biegać sobie co któryś dzień przez 30 min , białko do uzupełnienia diety.
Teraz problem w tym że ja do najchudszych nie należę 175cm wzrostu ok 90kg , i teraz pytanie moje do was czy jeżeli kupie białko i kreatynę nie zaleje się jeszcze bardziej czy ładnie się wszystko będzie po mięśniach rozkładać a ja sobie w między czasie będe palił fat biegająć i mająć diete , może kupić jabłuczan kreatyny?
Dziękuje i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wszystko to będzie zależało od odżywiania.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
No to napisze moją dietę mniej więcej

1Śniadanie 7-8
Mleko + otręby
2 Drugie śniadanie 10:30
Dwa banany
3 Posiłek przed treningiem 14-15
Ryż + gotowany kurczak ( ok 2 piersi)+ gotowane warzywa - przeważnie marchew Czasami bez ryżu
4 Posiłek po treningu 17-18
Tuńczyk w sosie właśnym lub oleju roślinnym ( co drugi trzeci dzień) + jaja 3-4 gotowane na twardo
5 Posiłek przed snem 20-21
Serek wiejski

Tak mniej więcej to wygląda zero słodyczy słodzonych napoi tylko woda ( polaris ) ;)

I co powiesz teraz ??
Jak już powiesz albo ktokolwiek powie coś o tej diecie to moge wrzucić jeszcze zdjęć parę mnie ;D



Zmieniony przez - MosznaOgra w dniu 2013-05-24 19:40:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Już na oko białka zapewne zbyt mało, brak tłuszczy, węgli nie wiadomo - nie podałeś wartości! Nie liczy się tylko co jesz ale i w jakich konkretnie ilościach, ponadto to czy będziesz przybieral na masie cz nie uzależnione jest od metabolizmu aktywności i tym podobnych czynników.

Dietę daj do sprawdzenia w dziale odzywianie tu zajmujemy się suplementacją.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
Co do aktywności to obecnie 2 wf w szkole , sks w kosza 1,5h , 3x w tygodniu siłownia , i od czasu do czasu jeszcze kosz na orliku , a od początku wakacji będę biegał po 30 min co drugi trzeci dzień.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal

Następny temat

Białko - Które wybrać ?

WHEY premium