SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIALKO SIE ŚCINA !!! System Protein 8- - nowa formuła

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema zakupiłem sobie System protein 80 - nowa formuła ... nie wiem dlaczego ale bialko sie scina kiedy jej dodaje do wody ... powstaje taka papka ... nie wiem co robic ... woda nie jest gorąca :(



jak zarzywacie SP 80, maci etakie sama problemy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26142
jak nie masz szejkera mozesz uzyc szklanej butelki po sokach owocowych .troche potrzesiesz i bedzie ok

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
mieszaj białko z mlekiem

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2004-07-03 11:50:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pije mleka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Najprawdopodobniej nie scina się, tylko z lekka skleja, to chyba normalne. Taką ma konsystencje, to nie jest bobovit. Ja używam miksera i nie ma znaczenia z czym mieszam, nie ścina mi się nic. Tylko rozmieszć trzeba.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Dlaczego nie pijesz mleka, to poważny błąd.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
raz wypiłem białko z mlekiem to potem myślałem że mi ktoś zawiązuje supły na jelitach po czym pobiegłem do wc....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mleka nie pije proste ... nei wiem dlaczego nie spakuje mi to zostapuje je innymi rzeczami ... jak długo mieszac bialko ?


****a miałem kiedys matrixa białko i zaebiscie sie rzopuszczało a to ?? gowno jakies tylko sie w****iłem ze treba mieszac 15 minut ... fak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3985
Polecam wydać te kilkanaście zł na shaker. SP80 rozmieszać łyżką trochę ciężko - pełno grudek zostaje. A w shakerze jest "krateczka" i wystarczy kilka razy wstrząsnąć energicznie i mamy pysznego shake'a

P.S. Przed chwilą nie chciało mi się iść do kuchni po shaker i wymieszałem SP80 w butelce po mineralce - też nieźle wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucek thx :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
sp 80 zawiera oprocz wpc bialko jajeczne,ktore sie slabo rozpuszcza..stad twoj problem

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
jak Sp 80 się słabo ropuszcza , to chyba nie mieliście ovopolu


a tak wogóle to po to jest shaker


Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB + aminokwasy

Następny temat

Kreatyna MP

Wiecej