SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO - TWARÓG vs ODŻYWKA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
świetna wypowiedź...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wolno wchłaniające się białko - wieczór... macie rację, wyjątkowo zły wybór na redukcję

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
przeczytalem niektore posty to mnie zlamalo na 1213294 czesci a szczegolnie z twarogiem na redukcji, ja nie wyobrazam sobie bez niego redukcji i wieczornego posilki, byc moze macie jakies super magiczne zrodla ktore mowia innaczej, ja zredukowalem 16kg i jakos nie zrobilo sie ze mnie lozko wodne pomimo codzienniego twarozka i serka wiesjkiego dlatego totalny SZOK niektore wypowiedzi.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Już kiedys sam nie mogłem rozgryźć tego tematu, zpraszam do lektury.

https://www.sfd.pl/temat266195/ 

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Na temat laktozy i jej wyjątkowo lipogenicznego wpływu w naukowych żródłach nie ma nic. Są natomiast dowody na antykataboliczny wpływ kazeiny i szczególnie pozytywny wpływ na redukcję wapnia akurat z nabiału.

Można doszukać się jedynie czegoś w obrębie pobudzania insuliny przez aminokwasy. Przy podaniu produktów nabiałowych z węglowodanami ten wpływ zdaje się być synergistyczny w przeciwieństwie np: do mięsa, odnośnie podawania bez węglowodanów też można coś znależć...

Czy to coś oznacza? daje to myślenia? trudno powiedzieć. Z pewnością nie jest to sugestia by zastąpić twaróg odżywkami serwatkowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
A więc " Twaróg na redukcji odpada" - kolejny MIT!!!

Dziękuje za uwagę

!Pzdr!

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2006-09-16 19:10:35

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
zawsze jedzenie jest lepsze od odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trochę odbiegliśmy od tematu..
było porównanie.. a zrobiło sięo twarogu na redukcji..
--------------------------------------------------------
KAIN napisał w podanym linku:
Nalezy mleko traktowac tak i inne posiłki.
Pijąc je nalezy liczyc spożywane kalorie i weglowodany.
Ot i cała tajemnica.

NA noc bardziej wskazany bedzie twaróg ze względu na to że chcemy przed snem zjesc okolo 30 gram biała a chudy ser bialy ma wiecej białka w 100 gramch niz mleko w 100ml.
Więc wychodzi ekonomiczniej .


Lucek to nie do końca tak heeh ja sie spotkałem z teoriami na temat zalanej sylwetki po laktozie w wywiadach z zawodnikami . A oni raczej maja dostep do innych supli i nie musza pic mleka jako jednego źródła białka.
Co dziwniejesze niektorzy całkiem odstawiaja nabiał podczas rzeźbienia co już jest wogole dla mnie niejasne.


Ps.Obecnie pije 0,5 litra mleka na dzień i jjem około 400 gram twarogu i ...udowodnie niedowiarkom ze nabiał nie przeszkadza w uzyskaniu ładnego "pocięcia" mięsni

---------------------
nie hcodziło mi o wpieprzanie samego twarogu jako jedynego źródła białka!!

o tuńczyku było, że ma rtęć.. i że codziennie nie można go wcinać..
jajka - no to tych żółtek szkoda (ja tam zjadam całe - więc max 3szt co 2 dni - wychodzi 6-9 całych jaj w tygodniu).
kurczaki i ryby - ok!

ale chodziło mi o w miarę prosty posiłek białkowy. o tuńczyku już było dużo pisane - i nie jest tak smaczny jak ser :)
a kostkę sera (czy pół) można zjeść z miodem/dżemem po treningu - są węgle proste i białeczko :) puszki tuńczyka "tak sobie" ze smakiem nie wciągnę..

generalnie prosty wniosek - TWARÓG można jeść!! a nawet trzeba!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki zestaw ?

Następny temat

Kolor taurynki MC - krotkie pytanko

WHEY premium