SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BF do oceny i kilka pytań

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 706
Witam wszystkich serdecznie! Jestem po redukcji i wszedłem na masę, nie bawiłem się zbytnio w stopniowe dodawanie kalorii bo przez błędy w redukcji wynikające z początkowego braku wiedzy(nie interesowałem się wtedy siłownia,wiedzę czerpałem z źródeł typu dzień dobry TVN wiecie o cho chodziXD) nabawiłem się problemów z hormonami, z których chcę jak najzdrowiej wyjść. Ostatnio już zdarzyło mi się delikatnie podlać niestety, ale nie martwię się tym, bo lepiej chyba dla mnie jak dojdę do większego poziomu. I tu rodzi się moje pytanie, mierzyłem się na paru kalkulatorach i dostawałem wynik 7-9%bf, ale nie jestem tego pewien więc czy faktycznie na tyle to wygląda, i przy okazji jaki jest waszym zdaniem optymalny BF do budowania masy mięśniowej, żeby z jednej strony szło to dość czysto, a z drugiej żeby samopoczucie było dobre i zdrowie się reperowalo. Dodam że delikatne podlanie wystąpilo nie że względu na gwałtowne zawieszenie kcal, gdyż ku mojemu zdziwieniu mój metabolizm się całkiem dobrze do tego zaadaptowal, a z paru wyskoków od diety, do których nie mam zamiaru wracać. Z góry dzięki za pomoc i wybaczycie jeżeli zły dział lub coś zle napisałem, ale dopiero co założyłem konto:)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Ciężko ocenić BF bo mało mięśnia jednak będzie to coś w okolice 15% a nie 7-9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30857
15% plus.minus i dobra baza do budowania miesa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY! Co mam robić?

Następny temat

Moja redukcją

WHEY premium